Obraz dla Zuzi sprzedany za 410 złotych!
28 kwietnia 2021, 15:00 | Autor: Kamil
Wczoraj zakończyła się licytacja kolejnego ciekawego gadżetu związanego z Widzewem Łódź, z której dochód przekazany zostanie na rzecz walczącej o powrót do zdrowia Zuzi Kaproń! Dzięki niej udało się uzyskać kwotę 410 złotych na pomoc dziewczynce.
Przypomnijmy, że do zdobycia był unikatowy obraz z podobiznami Ludwika Sobolewskiego, Franciszka Smudy i Zbigniewa Bońka, a także widokiem „Serca Łodzi” na tle zachodzącego słońca (więcej informacji W TYM MIEJSCU). Gadżet ofiarowany został przy współpracy z Widzewską Emigracją, czyli fan clubem z Wysp Brytyjskich, zaś zwyciężczynią okazała się Kasia Kocięba. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy!
Zuzia od urodzenia walczy o zdrowie. W zeszłym roku przy pomocy widzewskiego środowiska udało się zebrać środki na operację nóżek, lecz teraz dziesięciolatka potrzebuje również dużo bardziej skomplikowanego zabiegu kręgosłupa, bez którego jej normalne funkcjonowanie będzie niemożliwe. Można ją wspierać TUTAJ, do czego wszystkich zachęcamy!





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin
Cracovia
Raków Częstochowa
Korona Kielce
Radomiak Radom
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
Motor Lublin
Piast Gliwice
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska