Do Bytomia 300 biletów.
21 września 2010, 20:03 | Autor: RyanPolonia Bytom przekazała nam tylko 300 biletów. Cena biletu to 25zł.
Biorąc pod uwagę, że do biletu na mecz doliczana jest kasa na spłacenie długów z obchodów stulecia informujemy, że koszt całego wyjazdu wyniesie 40zł.
Do Chorzowa wszyscy kibice jadą własnym transportem. Z dworca Chorzów Batory jedziemy pociągiem do Bytomia.
Zbiórka w Chorzowie przy dworcu o godzinie 15:00.
Powrót do Chorzowa około 21:30.
Zapisy w fanclubach prowadzi MAJCHER.
Łódzkie osiedla mogą przysyłać listy do użytkownika RTS.
Liczy się kolejność zgłoszeń.
Jest szansa na kolejną partię biletów. Problemy robi śląska policja, ale dzięki współpracy naszego Stowarzyszenia ze Stowarzyszeniem Kibiców Polonii Bytom być może uda załatwić się kolejną pulę wejściówek.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska