Widzew gra dalej w Pucharze Polski !

23 września 2010, 07:18 | Autor:

W obecności ponad 4500 widzów Widzew pokonał lubińskie Zagłębie i gra dalej w rozgrywkach Pucharu Polski.

Aż 103 minuty kazali czekać piłkarze łódzkiego Widzewa na pierwszą, a jak się później okazało, zwycięską bramkę we wczorajszym meczu 1/16 Pucharu Polski. Bezbramkowy remis utrzymał się przez 90 minut i naszym piłkarzom przyszło walczyć o zwycięstwo w dogrywce. Bramka mogłaby paść chwilę wcześniej, lecz rzutu karnego nie wykorzystał Mindaugas Panka. Co się nie udało Pance, udało się kilka minut później, gdy Pawel Grischok atomowym i przepięknym strzałem pokonał bramkarza Zagłębia.

Mecz zakończył się szczęśliwym zwycięstwem Widzewa 1-0, choć styl w jakim to zwycięstwo zostało dokonane pozostawia wiele do życzenia… ;)

Na mecz zawitała grupa ok. 40 kibiców Zagłębia, która nieśmiało próbowała dopingować swój zespół. Brawo za chęci oraz liczbę, która jak na środek tygodnia i w miarę wczesną porę rozegrania meczu okazała się całkiem przyzwoitą.

Wartym odnotowania akcentem jest także wywieszony przez kibiców Widzewa transparent skierowany do władz miasta. Jego treść – ŻĄDAMY DZIAŁAŃ RADY MIEJSKIEJ WS. STADIONU –  jest wyrazem zaniepokojenia oraz dezaprobaty dla działań rady miasta w sprawie budowy Stadionu Widzewa. Zapewniamy, iż na transparencie się nie skończy i my – jako kibice Widzewa oraz mieszkańcy Łodzi – ostro będziemy domagać się od radnych interwencji w tym temacie !