Widzew – Podbeskidzie (skrót)
22 maja 2022, 16:30 | Autor: KamilTrzy bramki padły w dzisiejszym meczu I ligi pomiędzy Widzewem Łódź a Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wynik otworzył Bartłomiej Pawłowski, po przerwie do remisu doprowadził Mathieu Scalet, ale awans do Ekstraklasy zapewnił gospodarzom Dominik Kun.
Transmitująca to spotkanie telewizja Polsat Sport przygotowała już jego kilkuminutowy skrót. Można go obejrzeć przy pomocy poniższego odtwarzacza.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Dziękujemy
Brawo Panowie :D
Ekstraklasa dla Widzewa auùuuuuuuuuuuuuu
MAMY TO! MAMY! Gratulacje dla wszystkich! Piłkarzy, trenerów, kibiców, prezesów i dla Pana Tomasza Stamirowskiego!
Pięknie. Pawłowski to mu w fasolę przyłożył, a nie poprzeczka…
Lipski ładnie zawalczył przy bramce na 2:1.
Sukces i awans to początek drogi Nisamowite
Sukces i awans to początek drogi Na pewno wielkie dzięki należą się kibicom- ciągle obecni, blisko drużyny Nisamowite
Dzisiaj wielka radość i święto. Od jutra przygotowania dla wszystkich do gry w EKSTRAKLASIE, zeby odgrywać tam główne role. Potrzebne wzmocnienia i spokojna praca zarządu, sztabu i drużyny. Pewnie przyda się środkowy obrońca, napastnik, pomocnik. Ten Merbashvili ciekawy, dobry drybling i podanie.
Rozstać się z najsłabszymi, drużyna jest także potrzeba min że trzech( może być więcej, ale też nie zadłuzać się) zawodników jakościowych którzy będą liderami tej drużyny. Bo oprócz Hanouska nie ma nikt takiej jakości no może Letniowski przed kontuzją i Pawłowski ale musi grać tak jak dzisiaj.
Mererbashvili ma 35 lat…
Przed derbami pisałem, że mogą to być ostatnie derby w historii. No i jest awans, a ŁKS będzie walczył w następnym sezonie o utrzymanie w I lidze, o ile za długi nie dostanie szansy na powrót do IV ligi.
Gratulacje dla całej Widzewskiej rodziny. Wszyscy się dziś cieszymy z awansu do elity ale podziękowania też należą się pracownikom którzy nie wychodząc na na codzien przed kamery piszę tu o takich pracownikach którzy przygotowują naszym gwiazda sprzęty sportowe ,mają wszystko czyste i poukładane im też należy się podziękować za wszystko to jest wszystkich WIDZEWIAKOW awans
wie ktos gdzie sprawdzic kiedy 1 kolejka?
Będzie na 90minut.pl
Dziękuję to jeden z najlepszych dni w życiu