Z. Boniek: „Nareszcie jesteśmy tam, gdzie nasze miejsce”

22 maja 2022, 20:00 | Autor:

Powrót Widzewa Łódź do Ekstraklasy po ośmiu latach nie mógł przejść niezauważony. W mediach zaroiło się od gratulacji płynących z całej Polski – zarówno od klubów, dziennikarzy czy kibiców. Sukces czerwono-biało-czerwonych skomentował też Zbigniew Boniek.

Legendarny pomocnik łódzkiej drużyny regularnie śledził poczynania podopiecznych Janusza Niedźwiedzia, czym co każdy weekend dzielił się na swoim koncie na Twitterze. Nie inaczej było tym razem. „Nareszcie jesteśmy tam, gdzie nasze miejsce. Grande Widzew! Gratulacje dla wszystkich tych, którzy w tym uczestniczyli” – napisał. „Sukces i awans to początek drogi. Na pewno wielkie dzięki należą się kibicom – ciągle obecni, blisko drużyny. Niesamowite” – dodał.

„Zibi” wskazał również, kto jego zdaniem był najlepszym zawodnikiem Widzewa w trakcie zakończonego dziś wielkim sukcesem sezonu. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowił docenić Dominika Kuna, czyli autora bramki na wagę awansu do Ekstraklasy. „Piłkarz sezonu w Widzewie? Dla mnie Dominik Kun” – jasno podsumował były piłkarz.

Subskrybuj
Powiadom o
62 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
62
0
Would love your thoughts, please comment.x