Piłkarze Widzewa zaczynają urlopy

23 maja 2022, 08:00 | Autor:

W pięknym stylu piłkarze Widzewa Łódź zakończyli sezon w I lidze. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia wygrali z Podbeskidziem Bielsko-Biała i awansowali do Ekstraklasy. Teraz będą mieli chwilę na odpoczynek, gdyż dziś zaczynają dwuipółtygodniowe urlopy.

Drużyna spotka się jeszcze dzisiaj w klubie, po czym rozjedzie się w rodzinne strony. „Mieliśmy przygotowane dwa plany na ten tydzień, ale marzyliśmy, żeby ten drugi nigdy się nie ziścił. I tak się stało. W poniedziałek spotkamy się z drużyną, mam nadzieję, że wszyscy wrócą cali po świętowaniu (śmiech). Porozmawiamy, trochę powspominamy ten sezon, a następnie wyślemy zawodników na urlopy, bo na nie zasłużyli” – mówił szkoleniowiec na konferencji prasowej.

Czasu na odpoczynek nie będzie jednak dużo, bo tylko dwa i pół tygodnia. Pierwszy trening w trakcie letnich przygotowań zaplanowano bowiem na czwartek, 9 czerwca. „Wszystko mieliśmy już zaplanowane od kilku miesięcy, teraz możemy to zdradzić” – dodał trener Niedźwiedź. Pełny plan widzewiaków poznamy wkrótce. Ekstraklasa rusza w piątek, 15 lipca.

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x