Widzew – Podbeskidzie (foto) cz. I
22 maja 2022, 18:50 | Autor: WojtekZapraszamy do oglądania pierwszej galerii zdjęciowej z niedzielnego spotkania I ligi pomiędzy Widzewem Łódź a Podbeskidziem Bielsko-Biała. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zwyciężyli 2:1, obronili drugie miejsce w tabeli i mogli cieszyć się z awansu do Ekstraklasy!
Autor: Wojtek
Kliknij, aby przejść do galerii







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Po prostu dziekuje stary chlop a rozplakalem sie ze szczescia. Dziekuje
Gratulacje z Hamburga. W końcu!!! To na pewno dlatego, że moja moneta 2€ została wmurowana gdzieś w trybuny ;) Miałem okazję przeprowadzić ,,oględziny stadionu,, jeszcze podczas budowy i zostawiłem ją tam.
Oj to nie, bo podczas oględzin ja znalazłem 2 euro
Ty to oględziny na stadionie żula zrób, tam gdzie Twoje miejsce.