Trener Niedźwiedź zostaje w Widzewie!

23 maja 2022, 15:30 | Autor:

Choć teoretycznie była to formalność, ostatnie lata nauczyły nas, że niekoniecznie. Tym razem będzie jednak inaczej, więc trener Janusz Niedźwiedź pozostanie na swoim stanowisku, by poprowadzić drużynę Widzewa Łódź w Ekstraklasie – informuje lodzkisport.pl.

Szkoleniowiec już w pierwszym roku swej pracy zrealizował rozłożony na dwa lata cel. Finalna decyzja nie mogła być inna. „Jutro odbędziemy rozmowę ze sztabem szkoleniowym. Mogę zdradzić, że trener zostaje w Widzewie Łódź. Zmiany trenera nie będzie. Musimy wspólnie wyciągnąć wnioski z pewnych błędów, ale chcemy stabilnego rozwoju Widzewa. Dlatego też trener Niedźwiedź zostaje w Widzewie na kolejną rundę” – przyznał prezes Mateusz Dróżdż.

Trener Niedźwiedź będzie więc najdłużej pracującym opiekunem czerwono-biało-czerwonych po reaktywacji. Podobnie jak Marcin Kaczmarek, wytrwał on bowiem pełny sezon, lecz – w przeciwieństwie do niego – nie został zwolniony tuż po jego zakończeniu. 40-latka obowiązuje jeszcze jeden rok kontraktu, z opcją przedłużenia o następne dwanaście miesięcy.

Subskrybuj
Powiadom o
115 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
115
0
Would love your thoughts, please comment.x