Ravas nominowany do nagrody Piłkarza Maja

24 maja 2022, 10:26 | Autor:

Szósty raz w tym sezonie zostanie dokonany wybór Piłkarza Miesiąca w I lidze. Po raz drugi z rzędu, nominowany do tej nagrody został bramkarz Widzewa Łódź, czyli Henrich Ravas! Przypomnijmy, że we wrześniu zeszłego roku najlepszy był Juliusz Letniowski.

Pochodzący ze Słowacji golkiper był bardzo ważną postacią drużyny w mijającym miesiącu, choć tylko raz zachował czyste konto. Jego interwencje niejednokrotnie jednak ratowały łódzki klub przed utratą bramki. Oprócz niego, wyróżnienia dostali również Dawid Kudła z GKS Katowice, Patryk Makuch z Miedzi Legnica, Tomas Mikinic z Odry Opole oraz Marek Mróz z Resovii. Cała piątka walczyć będzie nie tylko o tytuł Piłkarza Maja, ale także o bon na dziesięć tysięcy złotych, który następnie przekazany zostanie na wybrany cel charytatywny.

Kibice mogą oddawać głosy na swojego faworyta do wtorku, do godziny 18:00 – na oficjalnym profilu zmagań na Facebooku. Zwycięzca tej części zyska cztery punkty. Po punkcie przyznać będą mogły z kolei wszystkie kluby I ligi, partner telewizyjny Polsat, sponsor Fortuna oraz Pierwsza Liga Piłkarska. Wygra zaś ten, kto w sumie zgromadzi ich najwięcej.

Głosowanie odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
13
0
Would love your thoughts, please comment.x