Kolejne wyróżnienie dla piłkarza Widzewa
10 czerwca 2022, 10:56 | Autor: Kamil
W mediach społecznościowych I ligi trwa plebiscyt na najlepszych piłkarzy minionego sezonu. W czwartek poznaliśmy nazwiska zawodników, którzy wygrali na pozycji środkowego obrońcy. Wśród nich nie mogło zabraknąć Marka Hanouska z Widzewa Łódź!
Czech zdobył w internetowym głosowaniu półtora tysiąca głosów i zdecydowanie wyprzedził konkurencję. Drugie miejsce zajął Michał Marcjanik z Arki Gdynia i to on uzupełnił środek obrony. Smakiem musieli obejść się pozostali nominowani: Nemanja Mijusković z Miedzi Legnica, Nemanja Nedić z GKS Tychy oraz Oliver Praznovsky z Chrobrego Głogów.
Hanousek to drugi widzewiak w zestawieniu – wcześniej najlepszym bramkarzem minionych zmagań wybrano Jakuba Wrąbla. Poza nim, w jedenastce znaleźli się boczni obrońcy: prawy Adrian Danek (Korona Kielce) oraz lewy – Jurich Carolina (Miedź).
DWAJ STOPERZY SEZONU wybrani! 🔝🔥
Głosami kibiców zwyciężyli zawodnicy Widzewa i Arki! pic.twitter.com/w51llB0lWD
— Fortuna 1 Liga (@_1liga_) June 11, 2022







Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Cracovia
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
GKS Katowice
Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
Piast Gliwice
Wisła Płock
Radomiak Radom
Wieczysta Kraków
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Maz.
Wigry Suwałki
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Maz.
Wisła II Płock
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
Mławianka Mława
ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn
ŁKS II Łódź
brawo MAREK! JESTES SERCEM DRUZYNY!
TYLKO GRAJ JUZ NA SWOJEJ POZYCJI!
Igor Łasicki i Michał Żyro najprawdopodobniej dołączą do Wisły Kraków – twierdzi dziennikarz portalu Meczyki.pl Tomasz Włodarczyk. Zawodnicy mają pomóc drużynie z Małopolski powrócić do Ekstraklasy.
Przecież oni nie mieli do nas przysjc
Parzyszek do Calcio,no i co z tego?Nie jeden klub chce ich w skladzie,to po co o tym pisac,Spiaczka tez ma trzy kluby do wyboru,tak samo kazdy inny o ktorego sie staramy…to znaczy ze nie tylko Wichniarek i Terener w nich cos widza,wiec znaczy ze dobry ruch naszych Wlodarzy
A to nie jego pozycja. Na defensywny w środku nie ma lepszych w tej lidze. Brawo Marek za spokój w grze i pewność na boisku.
Równie dobrze może być wybrany jako najlepszy pomocnik 1 ligi. I to też będzie prawda.
Co prawda to prawda…
Jeśli piłkarz jest w formie i umie grać w piłkę, jak Marek, to z łatwością znajdzie sobie miejsce na boisku i może grać na kilku pozycjach, nie narzekając na nic.
Najgorsi to tacy, co grają przywiązani do jednej pozycji, jak nie obrażając czworonogów, pies do budy i stale na coś narzekają. Tacy zawsze dostają wpierdol, jak nie przymierzając, Polska z Belgią…
Pozdrawiam.