Kibice Widzewa wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka

10 czerwca 2022, 08:00 | Autor:

1 czerwca obchodzony jest Dzień Dziecka. Tak jak to zawsze było w poprzednich latach, o najmłodszych pamiętali również kibice Widzewa z łódzkich osiedli oraz fan clubów, nie tylko z Polski, którzy w ostatnich dniach obdarowali najmłodszych widzewskimi gadżetami. Poniżej prezentujemy kilka akcji, ale było ich dużo więcej.

Aż 36 900 złotych zebrano dzięki zbiórce Widzewskiej Emigracji i fan clubu z Piotrkowa Trybunalskiego. Cała ta kwota wykorzystana została na zakup 308 kart podarunkowych dla dzieci z dwunastu placówek opiekuńczych z kraju. Oprócz tego, wszyscy otrzymali mnóstwo gadżetów, zaś podopieczni pogotowia opiekuńczego pojechali na wycieczkę do Energylandii. W akcję włączyły się jeszcze fan cluby z Drezdenka, Koźminka, Pabianic czy Skierniewic.

Obchody Dnia Dziecka odwiedzili widzewiacy z Pabianic, którzy rozdali najmłodszym vlepki, smyczki, balony, a także lizaki. Łącznie, około 500 sztuk gadżetów rozeszło się błyskawicznie!

Na swoich lokalnych piknikach zjawili się również kibice z fan clubów z Łowicza czy Zgierza.

Nie próżnowały łódzkie osiedla. W całej akcji wzięły udział między innymi Chojny, Dąbrowa, Górniak, Olechów-Janów, Stare Miasto, StaroMiejska Emigracja, Widzew Wschód, Zarzew i Żabieniec, a tego dnia najmłodszym rozdana została masa widzewskich gadżetów!

Akcji było o wiele więcej i nie sposób ich wszystkich wymienić – jeśli więc jakąś pominęliśmy, z góry przepraszamy. Przypominamy także, że już jutro w Skierniewicach odbędzie się Dzień Dziecka z Widzewem, którego jesteśmy patronem medialnym. Więcej na ten temat TUTAJ.

Foto: Elita Pabianic

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
roberto
2 lat temu

Brawo, szacunek.
RTS – Razem Tworzymy Siłę

Jarosław Ka
2 lat temu

Wszyscy jesteśmy jedną wielką widzewską rodziną!
Serce rośnie!!!

Tomi
2 lat temu

Fajna akcja, ale czy wy na poważnie z tym zamazywaniem twarzy? Małolatom nikt nie robi pikseli, piłkarzom Widzewa i ludziom związanym z klubem w podobnych sytuacjach tez nikt nie animizuje wizerunku. To jakaś większa konspiracja? Później znowu wracacie do ukrycia? Rozumiem różne sytuacje, ale to już jest po prostu komiczne. Przepraszam jak kogoś uraziłem, ale już nie mogłem się powstrzymać. Sama idea jest świetna, i godna naśladowania.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x