Kibice Widzewa wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka

10 czerwca 2022, 08:00 | Autor:

1 czerwca obchodzony jest Dzień Dziecka. Tak jak to zawsze było w poprzednich latach, o najmłodszych pamiętali również kibice Widzewa z łódzkich osiedli oraz fan clubów, nie tylko z Polski, którzy w ostatnich dniach obdarowali najmłodszych widzewskimi gadżetami. Poniżej prezentujemy kilka akcji, ale było ich dużo więcej.

Aż 36 900 złotych zebrano dzięki zbiórce Widzewskiej Emigracji i fan clubu z Piotrkowa Trybunalskiego. Cała ta kwota wykorzystana została na zakup 308 kart podarunkowych dla dzieci z dwunastu placówek opiekuńczych z kraju. Oprócz tego, wszyscy otrzymali mnóstwo gadżetów, zaś podopieczni pogotowia opiekuńczego pojechali na wycieczkę do Energylandii. W akcję włączyły się jeszcze fan cluby z Drezdenka, Koźminka, Pabianic czy Skierniewic.

Obchody Dnia Dziecka odwiedzili widzewiacy z Pabianic, którzy rozdali najmłodszym vlepki, smyczki, balony, a także lizaki. Łącznie, około 500 sztuk gadżetów rozeszło się błyskawicznie!

Na swoich lokalnych piknikach zjawili się również kibice z fan clubów z Łowicza czy Zgierza.

Nie próżnowały łódzkie osiedla. W całej akcji wzięły udział między innymi Chojny, Dąbrowa, Górniak, Olechów-Janów, Stare Miasto, StaroMiejska Emigracja, Widzew Wschód, Zarzew i Żabieniec, a tego dnia najmłodszym rozdana została masa widzewskich gadżetów!

Akcji było o wiele więcej i nie sposób ich wszystkich wymienić – jeśli więc jakąś pominęliśmy, z góry przepraszamy. Przypominamy także, że już jutro w Skierniewicach odbędzie się Dzień Dziecka z Widzewem, którego jesteśmy patronem medialnym. Więcej na ten temat TUTAJ.

Foto: Elita Pabianic

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x