Śpiączka bliżej Korony niż Widzewa?
9 czerwca 2022, 21:15 | Autor: KamilPierwszy transfer tego lata przeprowadzili dziś włodarze Widzewa Łódź. Czekamy na kolejne, z których jeden – Juljan Shehu – jest blisko. Wśród piłkarzy łączonych z klubem znajduje się też Bartosz Śpiączka, ale do gry o niego miała się włączyć także Korona Kielce.
Temat napastnika Górnika Łęczna poruszony został dziś w programie „Okno transferowe” na kanale Meczyki.pl. Według Tomasza Włodarczyka, Widzew złożył ekipie z Lubelszczyzny dwie propozycje finansowe kupna 30-latka, natomiast obie były za niskie finansowo, przez co zostały odrzucone. Swoją propozycję przedstawiła też Korona, lecz także się nie dogadała.
Zdaniem Włodarczyka, samemu Śpiączce jest na ten moment nieco bliżej Kielc niż Łodzi, jednak cały czas najważniejsze jest znalezienie porozumienia pomiędzy klubami, a to się nadal nie wydarzyło. Czy Widzew ponowi jeszcze swą ofertę, przekonamy się niebawem.