Siedemnastu zawodników na pierwszym treningu

9 czerwca 2022, 17:35 | Autor:

Chwilę po godzinie 17:00 piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli pierwszy w tym sezonie trening. W ośrodku przy ul. Małachowskiego zameldowało się siedemnastu zawodników. Wśród nich był Mateusz Żyro, który podpisał dzisiaj kontrakt z łódzkim klubem.

Na premierowych zajęciach pojawiła się niepełna kadra pierwszej drużyny. Oprócz Mateusza Ludwikowskiego, którego dzisiaj zaanonsowaliśmy, zabrakło także Marka Hanouska oraz Fabio Nunesa. Obaj dostali jednak od sztabu szkoleniowego dodatkowy dzień wolnego. Jutro mają już pojawić się w Łodzi i pracować z całym zespołem czerwono-biało-czerwonych.

Z widzewiakami ćwiczył już wspomniany Żyro, który kilka godzin temu związał się z czerwono-biało-czerwonymi dwuletnią umową. W gronie trenujących był też Konrad Reszka, natomiast decyzja co do jego przyszłości w klubie podjęta zostanie na dniach. Swój uraz w pełni wyleczył także inny rekonwalescent z końcówki rundy wiosennej – czyli Włoch, Mattia Montini.

Jutro widzewiaków czekają standardowe badania, za to na następnym treningu pojawią się w sobotę. Niedziela będzie wolna, z kolei pierwszy pełny mikrocykl rozpocznie się w poniedziałek. Zostanie on zwieńczony wyjazdowym spotkaniem z Lechem Poznań.

Kadra Widzewa na pierwszym treningu:

Bramkarze
Wasyl Łytwynenko, Henrich Ravas, Konrad Reszka

Obrońcy
Radosław Gołębiowski, Martin Kreuzriegler, Patryk Stępiński, Paweł Zieliński, Mateusz Żyro

Pomocnicy
Karol Danielak, Kacper Karasek, Dominik Kun, Patryk Lipski, Kristoffer Normann Hansen, Bartłomiej Pawłowski, Ernest Terpiłowski

Napastnicy
Bartosz Guzdek, Mattia Montini

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
18
0
Would love your thoughts, please comment.x