W sobotę w Skierniewicach Dzień Dziecka z Widzewem!

7 czerwca 2022, 19:10 | Autor:

Już w najbliższą sobotę, czyli 11 czerwca odbędzie się kolejna edycja Dnia Dziecka z Widzewem w Skierniewicach. Z tej okazji, kibice zrzeszeni w skierniewickim fan clubie przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych. Miło nam też poinformować, że jednym z patronów medialnych sobotniej imprezy jest portal WidzewToMy.net!

Przypomnijmy, że ideę pod hasłem „Dzień Dziecka z Widzewem” zgłoszono do Budżetu Obywatelskiego Miasta Skierniewice na 2022 rok. Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym odzewem – dzięki głosom mieszkańców w najbliższą sobotę dojdzie do realizacji tego projektu.

W trakcie imprezy przewidziano szereg atrakcji dla najmłodszych. To między innymi tworzenie oprawy meczowej, konkursy z nagrodami, pokazy strażackie, malowanie twarzy, fotobudka, trampoliny czy też dmuchańce. Zorganizowany zostanie również Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewic – dla zwycięzców przygotowano ciekawe nagrody!

To jednak nie wszystko! Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Piłkarzy, swój przyjazd zapowiedzieli byli piłkarze Widzewa Łódź z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Będzie okazja do rozmów, zrobienia wspólnych zdjęć i wzięcia autografów. Kto tego dnia zawita w Skierniewicach? Tego na razie nie możemy zdradzić, trzeba wpaść, aby się o tym przekonać.

Impreza będzie mogła być zorganizowana dzięki wsparciu sponsorów i firm. Oprócz WTM, patronami medialnymi wydarzenia są między innymi Pan Jakub Nadaje, Radio Widzew czy Rozmowy Tylko Sportowe. Przy stoisku grillowym staną puszki, do których będzie można wrzucić środki na leczenie oraz rehabilitację małego Jasia Burchackiego (KRS 0000072690).

Zachęcamy wszystkich do pojawienia się tego dnia w tym czerwono-biało-czerwonym mieście!

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WIDZEWIAK72
1 rok temu

Brawo Skierki tak trzymajcie.

Gąsik
1 rok temu

FC Rawa pozdrawia! Będziemy z młodym ;)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x