Zgrupowanie w Opalenicy: Dzień 7
7 lipca 2024, 23:18 | Autor: RyanSiódmy dzień pobytu drużyny Widzewa Łódź na zgrupowaniu w Opalenicy był zdecydowanie najmniej pracochłonnym. Jak relacjonuje oficjalna witryna, sztab szkoleniowy postanowił w niedzielę dać piłkarzom wolne. Jak spędzili ten czas?
Po trudach soboty – meczu kontrolnym z wymagającym rywalem, rozgrywanym w systemie 4 x 30 minut, w dużym upale – niedziela miała posłużyć czerwono-biało-czerwonym jako dzień odpoczynku i relaksu. Jedynie Paweł Kwiatkowski, Jakub Sypek oraz Mateusz Żyro postanowili odwiedzić siłownię, robiąc to w towarzystwie Pawła Karasiaka, czyli szefa widzewskich fizjoterapeutów. Wygląda na to, że temu pierwszemu nic poważnego nie stało się w spotkaniu z Banikiem Ostrawa, mimo iż opuścił boisko po kwadransie gry. Klubowe media informują, że problem zdrowotny ma drobny charakter. Nie tylko u młodzieżowca, bo małe dolegliwości dopadły też Żyrę. Z kolei Sypek ma niewielkie kłopoty mięśniowe, dlatego przeciwko Czechom w ogóle nie wystąpił.
Dla większości zespołu jedyna większa aktywność tego dnia miała miejsce w porze poobiedniej. Widzewiacy zostali podzieleni na dwie grupy, by zaliczyć wizytę na basenie oraz… wycieczkę rowerową. Można być pewnym, że ciekawy materiał zgromadzi Widzew TV, bo w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których Rafał Gikiewicz i Imad Rondić mają podczas przejażdżki jednośladem założone kamery Go Pro. Pozostaje czekać na niedzielny film z obozu.
W poniedziałek piłkarze Daniela Myśliwca zaliczą ostatni pełny dzień w Opalenicy. W ośrodku tym przebywać będą co prawda do wtorku, ale w ciągu dnia wrócą do Łodzi.
Foto: widzew.com








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Brakuje napastnika..za Sacheza…klasycznej 9..bez tego..nic wielkiego nie ugramy..
Polecam Widzew TV, to jest fenomen, co odcinek siadam całą rodziną i delektujemy się tym co stworzyła ta utalentowana ekipa. Najlepsze jest to jak stały poziom utrzymują, równiutki, przez cały czas odkąd ten gość co trzyma kamerę ją trzyma i nagrywa te filmy nigdy nie zadał ciekawego pytania jakiemuś zawodnikowi – niesamowite! Przez tyle czasu nie nauczył się też bardziej zaawansowanego Angielskiego co świadczy że nie czuje potrzeby rozwijania się bo nikt go tutaj z niczego nie rozlicza od dawna. sz.p Dyktyński który jest dyrektorem do spraw komunikacji ledwo składa zdania w ojczystym języku i robi takie sztuczne pauzy które… Czytaj więcej »