Zgrupowanie w Opalenicy: Dzień 7

7 lipca 2024, 23:18 | Autor:

Siódmy dzień pobytu drużyny Widzewa Łódź na zgrupowaniu w Opalenicy był zdecydowanie najmniej pracochłonnym. Jak relacjonuje oficjalna witryna, sztab szkoleniowy postanowił w niedzielę dać piłkarzom wolne. Jak spędzili ten czas?

Po trudach soboty – meczu kontrolnym z wymagającym rywalem, rozgrywanym w systemie 4 x 30 minut, w dużym upale – niedziela miała posłużyć czerwono-biało-czerwonym jako dzień odpoczynku i relaksu. Jedynie Paweł Kwiatkowski, Jakub Sypek oraz Mateusz Żyro postanowili odwiedzić siłownię, robiąc to w towarzystwie Pawła Karasiaka, czyli szefa widzewskich fizjoterapeutów. Wygląda na to, że temu pierwszemu nic poważnego nie stało się w spotkaniu z Banikiem Ostrawa, mimo iż opuścił boisko po kwadransie gry. Klubowe media informują, że problem zdrowotny ma drobny charakter. Nie tylko u młodzieżowca, bo małe dolegliwości dopadły też Żyrę. Z kolei Sypek ma niewielkie kłopoty mięśniowe, dlatego przeciwko Czechom w ogóle nie wystąpił.

Dla większości zespołu jedyna większa aktywność tego dnia miała miejsce w porze poobiedniej. Widzewiacy zostali podzieleni na dwie grupy, by zaliczyć wizytę na basenie oraz… wycieczkę rowerową. Można być pewnym, że ciekawy materiał zgromadzi Widzew TV, bo w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których Rafał Gikiewicz i Imad Rondić mają podczas przejażdżki jednośladem założone kamery Go Pro. Pozostaje czekać na niedzielny film z obozu.

W poniedziałek piłkarze Daniela Myśliwca zaliczą ostatni pełny dzień w Opalenicy. W ośrodku tym przebywać będą co prawda do wtorku, ale w ciągu dnia wrócą do Łodzi.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
4 dni temu

Brakuje napastnika..za Sacheza…klasycznej 9..bez tego..nic wielkiego nie ugramy..

Zibi? Top
4 dni temu

Polecam Widzew TV, to jest fenomen, co odcinek siadam całą rodziną i delektujemy się tym co stworzyła ta utalentowana ekipa. Najlepsze jest to jak stały poziom utrzymują, równiutki, przez cały czas odkąd ten gość co trzyma kamerę ją trzyma i nagrywa te filmy nigdy nie zadał ciekawego pytania jakiemuś zawodnikowi – niesamowite! Przez tyle czasu nie nauczył się też bardziej zaawansowanego Angielskiego co świadczy że nie czuje potrzeby rozwijania się bo nikt go tutaj z niczego nie rozlicza od dawna. sz.p Dyktyński który jest dyrektorem do spraw komunikacji ledwo składa zdania w ojczystym języku i robi takie sztuczne pauzy które… Czytaj więcej »

2
0
Would love your thoughts, please comment.x