Zarząd RTS na meczu koszykarek. O czym rozmawiał?
27 września 2015, 20:45 | Autor: RyanW miniony weekend piłkarze Widzewa nie rozgrywali ligowego meczu, ale nie oznaczało to, że wolne miał Zarząd klubu. Szefowie Reaktywacji Tradycji Sportowych pojawili się w sobotę na meczu koszykarek. Dopingowali widzewianki, ale też dyskutowali z włodarzami siostrzanej sekcji.
Po spotkaniu Marcin Ferdzyn i Rafał Krakus podkreślali, że z zadowoleniem przyjmują deklaracje ze strony prezesa koszykarskiego Widzewa, Ryszarda Andrzejczaka. Okazuje się bowiem, że panowie planują jeszcze silniejszą integrację nie tylko z udziałem ich zespołów, ale także z sekcjami bokserską oraz gimnastyki artystycznej!
„Konsolidacja będzie służyła budowie szerszego ruchu promującego widzewski sport. Ponadto, wyrażono chęć wspólnego podejmowania inicjatyw, kierowanych w stronę Urzędu Miasta Łodzi oraz poszukiwania sponsorów (…) W planach obu sekcji jest również rozwijanie bieżącej współpracy, organizowanie wspólnych eventów, wymiana zaproszeń pomiędzy kadrami zawodniczymi na mecze piłkarskie i koszykarskie, a także mobilizacja kibiców piłkarskich do wsparcia koszykarskiego Widzewa w Tauron Basket Lidze Kobiet” – czytamy na oficjalnej witrynie Widzewa.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska