Mecz ze Świeciem na koniec sezonu
25 kwietnia 2026, 16:32 | Autor: Bercik
Po środowym remisie z Dremanem Opole Komprachcice, futsaliści Widzewa Łódź żegnają się z Ekstraklasą futsalu. Przed zawodnikami Marcina Stanisławskiego ostatni pojedynek w tym sezonie – domowe starcie z Futsalem Świecie.
W środę w Opolu czerwono-biało-czerwoni mierzyli się z Dremanem. Tylko zwycięstwo mogło przedłużyć szansę Widzewiaków na utrzymanie. Niestety, mecz zakończył się remisem co oznacza, że Łodzianie w przyszłym sezonie będą występować na pierwszoligowym poziomie. Jutro czeka ich jednak ostatni pojedynek w najwyżej klasie rozgrywkowej.
Do Łodzi przyjeżdża drużyna Futsalu Świecie, który ma już zapewniony byt w elicie. Poprzednie spotkanie w rundzie jesiennej dostarczyło dużo emocji – do przerwy Łodzianie prowadzili 2:1, by w drugiej odsłonie podwyższyć na 4:1. Wydawało się, że Świecianie są na łopatkach, jednak potrafili odrobić straty i mecz zakończył się remisem 4:4.
Mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Futsalem Świecie rozpocznie się jutro o godzinie 15:30 w hali przy ul. Małachowskiego. Klub postanowił, że wejście na to starcie będzie darmowe i wszystkie wejściówki już znalazły swoich nabywców! Transmisja na kanale Fogo Futsal Ekstralasy na YouTube.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska