Legia – Widzew (statystyki)

3 maja 2026, 08:55 | Autor:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi statystykami spotkania 31. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Widzewem Łódź, jakie odbyło się w miniony piątek. Wyjazdowa potyczka zakończyła się porażką drużyny Aleksandara Vukovicia 0:1.

Dane pochodzą z platformy skautingowej Wyscout oraz oficjalnej witryny Ekstraklasy. Aby powiększyć obraz z danymi, wystarczy w niego kliknąć.

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
1 miesiąc temu

Widzew oddal 1 celny strzał….w wielu meczach tak było..Przy takim graniu..utrzymanie jest nie mozliwe..

Konrad 73
1 miesiąc temu

Adamczuk stworzył potwora. Nie ma co.

Mario
Odpowiedź do  Konrad 73
1 miesiąc temu

Ważne że prowizja się zgadza.

Antonio
1 miesiąc temu

vuković gra antyfutbol, facet zabija drużynę i klub, czas po sezonie mu podziękować i zwolnić .

Bench Warmer
Odpowiedź do  Antonio
1 miesiąc temu

Vuković gra takimi zawodnikami, jakich ma. W przerwie zimowej przyszło 2 dobrych środkowych obrońców i zero napastników. Więc gra piątką z tyłu. Na chwilę obecną Żyro jest pewniejszy niż Baena czy Bukari więc trener woli postawić na trójkę Żyro+Wiśnia+Kapuadi i Kornviga przesunąć na skrzydło, niż ryzykować z Baeną w składzie. Na dobrą sprawę mamy tylko 1 napastnika i 1 skrzydłowego i to też nie jakichś rewelacyjnych, po prostu poziom ligowy. Też trzeba wspomnieć, że mamy jednego lewego obrońcę i jak on wypadnie za kartki, to nie będzie kogo wystawić w jego miejsce, tak ten zespół został zbudowany.

Piotrunio
1 miesiąc temu

Liczby niczym zespół III-ligowy. Podobno drugim zawodnikiem z liczbą największą odnośnie dośrodkowań jest Drągowski. Trochę wstyd.

DonJ
1 miesiąc temu

Patrząc przez pryzmat wydania w tym sezonie ~100mln złotych, statystyki są wprost przerażające.

Last edited 1 miesiąc temu by DonJ
Bench Warmer
Odpowiedź do  DonJ
1 miesiąc temu

Dla porównania: stadion Widzewa kosztował 138 milionów, ośrodek treningowy – 30 milionów.

Gdynianin RTS
1 miesiąc temu

Spoldzielnia dziala i bedzie dzialac. W meczy Lechii z Radomiakiem zagrozonych jest kilku pilkarzy obsencja w meczu z Widzewem. Nie pozwola Widzewowi spasc mimo obecnej sytuacji.Jednak gdy spojrzymy na listę piłkarzy zagrożonych pauzą za kartki, to mamy na niej przedstawicieli drugiej linii. Aleksandar Cirković ma trzy, a Rifet Kapić i Iwan Żelizko po siedem żółtych kartek. Każde kolejne napomnienie skutkować będzie pauzą.

Pamietajcie moj wpis i po meczu sprawdzcie.

mazxaz
Odpowiedź do  Gdynianin RTS
1 miesiąc temu

Przecież my z rezerwami Lechii nie wygramy….

andirts
Odpowiedź do  Gdynianin RTS
1 miesiąc temu

Ktoś plusuje takie bzdury…taak spółdzielnia Widzewowi pomaga

Mario
1 miesiąc temu

Ile akcji ofensywnych? Z czym do ludu? Z czym do utrzymania?

Potrącony przez glebogryzarkę
1 miesiąc temu

A pisałem jeszcze przed sezonem, że ten twór czeka rozpaczliwa walka o utrzymanie, to naiwna i zakompleksiona tłuszcza raczyła mnie minusami i inwektywami. O wysyłaniu za tory już nie wspomnę.

Marcin Teodor
1 miesiąc temu

Najważniejszy mecz z Koroną – trzeba tam wygrać. Paradoksalnie nawet porażka z Lechią przy wygranej z Koroną minimum dwiema bramkami może dać utrzymanie… Pozdr

Mario
Odpowiedź do  Marcin Teodor
1 miesiąc temu

2 z 3 meczów da nam utrzymanie, tylko czy najemnicy są w stanie? Osobiscie wątpię.

Witold
Odpowiedź do  Marcin Teodor
1 miesiąc temu

wygrać w kielcach dwiema bramkami? wolne żarty! Jeżeli nie wygramy z lechią to czas się pakować i nie łudzić

seba
1 miesiąc temu

to co my gramy za vuko to jest zabijanie tego sportu szkoda ze pan czapeczka nie został hehhe nic dziwnego ze go w legi nie chcieli na dłuzej . niech juz sie konczy ten sezon nawet nie bede zły ze spadna bo nie zasługują na utrzymanie .

Bench Warmer
Odpowiedź do  seba
1 miesiąc temu

Jak nie został? Ma dalej ważny kontrakt, w każdej chwili może wrócić. Jest tylko odsunięty od pracy z drużyną, ale dalej pobiera wynagrodzenie, chyba nawet najwyższe w lidze.

Bohatyrzwembleju
1 miesiąc temu

Przemyślana taktyka drużyny zbudowanej w przemyślany sposób.

nasztata
1 miesiąc temu

Dramat. Jak Vuko chce wygrać dwa mecze z takim tartakiem. Celność dośrodkowań 14% (!) a to i tak lepiej niż w Radomiu, bo tam było całe 0! Celność podań całe 78%, to chyba im rozgrzewkę zaliczyli, bo wyglądało to raczej dostał – oddał. I do tego biegamy mało (za Myśliwca biegaliśmy po 120 km) i do tego wolno (Legia miała o 20%) więcej sprintów i to się utrzymuje całą rundę. Czego my szukamy w tej ex?

Krzysztof
1 miesiąc temu

Chciałem się zapytać czy ktoś z Widzewa ogląda mecz Stali Rzeszów na TVP Sport.jak gra młodzież Stali Rzeszów.Szukaja zawodników po całym świecie a tu taka młodzież.Dzis w Zagłębiu Lubin gralo w podstawowym składzie 8 Polaków a na ławce 9 Polaków. Obudźcie się. Gdzie jest Zagłębie w tabeli? Przed Widzewem!

Marcin
1 miesiąc temu

Pan Liczmański” faul był bo Fran druga noga kopnąl w łydkę. Pomoc Legii i drukowanie na całego. Trzeba być z naszymi i pokazać siłę. Widzew można ugiąć ale nie złamać. Wszystkie ręce na pokład bez obwiniania się nawzajem

Markoni
1 miesiąc temu

Zawodnikom w tym meczu udało się wymyślić nową dyscyplinę. Nie wiem do końca na czym ona polega ale na pewno nie na strzelaniu goli i ie była to piłka nożna.
W piłce nożnej chodzi o to by strzelać gole i wygrywać mecze a nie 90 minut bronić.
Te długie fragmenty gdy legia podaje sobie piłkę a my stoimy na swojej połowie i się przyglądamy – to jakiś koszmar jest ta drużyna.

Kris
1 miesiąc temu

Co tu gadać tu trzeba lać. Na mecze Widzewa już się nie da patrzeć, jeden strzał na bramkę dużo mówi. Gdzie te miliony? Cz y ktoś za to wreszcie beknie? Pion sportowy do wywalenia razem z tymi luksusowymi piłkarzykami.

24
0
Would love your thoughts, please comment.x