Dyrektor Komunikacji i PR również odchodzi
16 czerwca 2026, 15:06 | Autor: Bercik
W zeszłym roku, z początkiem lipca, Dyrektorem Komunikacji i PR został Krzysztof Ufland. Dziś, za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jego przygoda z klubem dobiega końca.
Poniżej prezentujemy komunikat samego zainteresowanego:
Drogie Widzewianki, Drodzy Widzewiacy, przez ostatni sezon miałem zaszczyt pełnić funkcję Dyrektora Komunikacji i PR @RTS_Widzew_Lodz. Z końcem czerwca moja roczna przygoda z Klubem w tej roli dobiegnie końca. Moja decyzja motywowana jest względami rodzinnymi i potrzebą powrotu do Szczecina. Na większe pożegnania przyjdzie jeszcze czas, gdy „do Widzewa” powiem Wam ostatniego dnia miesiąca. Przez najbliższe dwa tygodnie skupię się na przekazywaniu obowiązków, transferze wiedzy i porządkowaniu ostatnich kwestii. Widzew jest wielkim Klubem. Historię, tradycję i oczekiwania czuć tutaj na każdym kroku. I jestem pewien, że z @RobertDobrzycki u sterów Widzew znów będzie na szczycie. To było (i wciąż jest) wyróżnienie, móc przez rok być częścią Waszego świata. Dziękuję Wam za każde dobre słowo, za każdą krytykę, za każdą motywację do działania. Myślę też, że – razem z zespołem Komunikacji i PR – udało nam się w minionym sezonie zrobić kilka ciekawych i wartościowych rzeczy. Nie uniknąłem oczywiście błędów, bo „nie myli się tylko ten, kto nic nie robi”. Zawsze jednak celem działań było dobro Klubu. Widzew jest w dobrych rękach. A Wy, Widzewianki i Widzewiacy, jesteście szczęściarzami.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Chyba Pan Dobrzycki robi sobie czystki.
Poprzedni sezon pokazał, że nie ma drogi na skróty…
Czystki ma znaczenie czysto pejoratywne (negatywne). Dlatego myślę, że to nie są żadne czystki, a sprzątanie stajni Augiasza.
I tak ma być!
Jak patrzę na to co dzieje się z Widzewem to mi źal Pan Dobrzycki burzy mury to się źle skończy szkoda mi Widzewa demony wracają.
bez wątpienia a jest co czyścić
Toniemy wszyscy spadają coś na rzeczy
To nie my. Spadają tylko trzy drużyny, a nie wszyscy. Drugi raz w gronie kandydatów do spadku Widzewa nie zobaczysz. Czas eksperymentów się skończył, teraz stawiamy na sprawdzone wzorce. Robert Dobrzycki zatrudnia ludzi których zna i których sprawdził. Vuko uratował nas przed spadkiem, więc teraz może rozwinąć skrzydła. Interesujemy się piłkarzami sprawdzonymi w reprezentacji lub Ekstraklasie. Co może iść nie tak?
Toniemy
Urban odchodzi inni też .czyli okręt tonie
Taki super pracownik że nawet nie wiem jak chłop wygląda .
Bardzo mi to wszystko jedno.
Miłe słowa. Powodzenia życzę i trochę jestem ciekawy, czy ktoś z Klubu czyta nasze komentarze i wyciąga wnioski. Obecne zmiany na razie wydają się rozsądne – większa ilość Polaków w kadrze, więcej piłkarzy, którzy grali w naszej lidze.
Zonk tylko z Urbanem, i dla dobra atmosfery, ktoś powinien to wyjaśnić. Z przecieków medialnych wygląda to FATALNIE.
A to diwersity w zwracaniu sie do kibiców, to na co to komu? Widzewiacy i wystarczy. Pod tym kryją się wszyscy kibice RTS u
Dokładnie! Tak jak działa mi na nerwy ten zwrot Polki i Polacy, tak jak by człowiek zrawacjący się słowem Polacy miał na myśli tylko samych mężczyzn XD Zachodnia lewicowa nowomowa weszła ludziom za mocno
pierwsze słyszę że w ogóle był… niezła komunikacja :D