Bez niespodzianki na sesji RM. MAKiS operatorem stadionu
16 listopada 2016, 21:44 | Autor: RyanNa środowej sesji Rady Miejskiej obyło się bez niespodzianek w kwestii przekazania zarządzania nowym stadionem Widzewa na rzecz Miejskiej Areny Kultury i Sportu. Uchwałę prezydent Hanny Zdanowskiej poparli wszyscy głosujący radni.
Po dokonaniu niezbędnych formalności MAKiS przejmie stadion przy Piłsudskiego pod swoje skrzydła. Zgodnie z uchwałą, będzie zarządzać nim przez 15 lat. Dzięki tej decyzji radnych, spółka powinna wkrótce podpisać umowę na wynajem obiektu z klubem.
O ustaleniu szczegółów porozumienia na linii Widzew – MAKiS już wcześniej informował stary zarząd RTS. Nowe władze zapewniły, że będą utrzymywać obrany wcześniej kurs. Przy Piłsudskiego 138 mieścić się będą także klubowe biura.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska