Jest pełne porozumienie z MAKiS!
3 marca 2017, 19:06 | Autor: RyanW piątek Widzew w końcu porozumiał się z Miejską Areną Kultury i Sportu w kwestii wynajmu powierzchni komercyjnych na nowym stadionie przy Piłsudskiego. To zamyka gorącą ostatnio sprawę.
Wydawało się, że klub już dawno miał ustalone warunki najmu, ale na finiszu negocjacji MAKiS nagle zmienił zdanie, chcąc samodzielnie sprzedawać m.in. sky boksy, czyli bardzo dochodowy element obiektu. Widzew miał na nie chętnych, a spółce chciał zapłacić rynkową cenę. Zysk pozwoliłby zasilić klubowy budżet i w przyszłości budować silniejszą drużynę.
W zeszłym tygodniu podpisano więc tylko częściową umowę, dotycząca jedynie dnia meczowego. Było to niezbędne, by łódzcy działacze mogli wystąpić z wnioskiem o dotację za wynajem stadionu. Drugą stronę porozumienia zostawiono sobie na później, ponieważ skomplikowane negocjacje cały czas trwały.
Ostatnie dni były pełne emocji, ale finalnie udało się osiągnąć konsensus na warunkach, jakie odpowiadają klubowi. Możemy więc odetchnąć z ulgą i wyczekiwać zgody na organizację przez Widzew imprez masowych i… szykować się do pierwszego meczu!








Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Wisła Płock
Cracovia
Korona Kielce
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk
GKS Katowice
Motor Lublin
Piast Gliwice
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska