Falon z nagrodą, ale bez gola
5 listopada 2017, 16:04 | Autor: Ryan
W głosowaniu na Piłkarza Października zwyciężył nieoczekiwanie, z dużą przewagą, Kacper Falon. Przed meczem z ŁKS Łomża była chwila, by zawodnik mógł odebrać pamiątkową statuetkę. Na boisku już tak przyjemnie nie było.
Falon po raz drugi z rzędu wybiegł w podstawowej jedenastce. Był aktywny i często szukał gry, niestety w kluczowych momentach brakowało mu skuteczności. W pierwszej połowie źle zagarnął piłkę, w drugiej w nią nie trafił. Mógł skończyć z dwoma golami, a zszedł przed czasem z zerowym dorobkiem. „Dziękuję kibicom za docenienie mnie, ale ten wieczór mimo wszystko nie należy dla mnie do szczęśliwych” – mówił po spotkaniu z ŁKS.
O tym, że przed widzewiakiem jeszcze wiele pracy mówił także drugi trener Widzewa „To młody, utalentowany chłopak. Natomiast trener Smuda, dla młodych piłkarzy, zawsze ma pod ręką wiadro z lodowatą wodą. Może ją spożytkować dla dobra tego chłopaka. Jeśli będzie potrzeba, to taki kubeł mu na głowę wyleje” – ostrzegał w Widzew TV.
Marcin Broniszewski podkreślał, że choć nagroda może Falona cieszyć, musi on skupiać głównie na grze. „Przede wszystkim musi myśleć o rozwoju i sprzedawaniu swoich umiejętności dla dobra drużyny. Nie ma co myśleć o plebiscytach teraz, bo od jego pracy zależy, ile ich jeszcze będzie w życiu miał” – dodał asystent Franciszka Smudy.





Górnik Zabrze
Wisła Płock
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska