A. Kwiek: „Mecz z Elaną to dla nas nauczka”

31 lipca 2017, 11:07 | Autor:

Aleksander Kwiek wydaje się być jednym z największych letnich wzmocnień Widzewa. Doświadczony zawodnik, kreowany na lidera zespołu, nie był jednak zadowolony z postawy swojej drużyny w sparingu z Elaną Toruń. 

Kwiek po meczu przyznał, że o ile pierwsza połowa należała do Widzewa, to w drugiej goście stracili kontrolę nad spotkaniem. „Przeciwnicy w drugiej połowie podeszli wyżej. Musimy się dostosować do takich warunków, jakie Elana narzuciła nam po przerwie. Mieliśmy swój wynik 2:0, nie powinniśmy dopuścić do tego, żeby na koniec remisować. To dla nas nauczka. Mamy nadzieję, że takie sytuacje nie powtórzą się w lidze” – deklarował zawodnik.

Piłkarz podczas przygotowań zmagał się z kontuzją, ale z każdym sparingiem dostawał od Przemysława Cecherza coraz więcej czasu. Wczoraj rozegrał 65 minut meczu, ale deklaruje, że ma siły na więcej. „Każdy chce grać, ale zmiany to decyzja trenera. Wróciłem do zdrowia i mam nadzieję, że teraz wszystko będzie już dobrze” – mówił.

Kwiek krótko wypowiedział się także na temat swojej pozycji na boisku. „Dziś zagrałem jako podwieszony napastnik, ale możliwe, że w kolejnych meczach będzie inaczej. Niezależnie od tego, będę robił wszystko, żeby spełnić oczekiwania kibiców i trenera” – zakończył.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x