Akademia Widzewa z wizytą w Rawie Mazowieckiej

10 lutego 2019, 15:55 | Autor:

W czwartek w Rawie Mazowieckiej miało miejsce wydarzenie, w którym udział wzięli dwaj przedstawiciele akademii Widzewa, Marcin Płuska i Damian Radowicz. Najpierw odbyła się prelekcja, a później trening dla młodzieżowych drużyn Mazovii.

Podczas pierwszej części spotkania, trener przygotowania fizycznego akademii opowiadał m.in. o zdrowym odżywianiu. Radowicz przedstawił też historię swojej kariery piłkarskiej i zachęcił wszystkich, by nie rezygnować ze swoich marzeń. „Mówiłem młodym zawodnikom, jak ważna jest motywacja i chęci do działania. Mogli dowiedzieć się, jakie znaczenie dla sportowca ma żywienie, a także jak podchodzić do treningów” – zdradził na widzew.com.

Następnie młodzi rawscy piłkarze wzięli udział w treningu, przeprowadzonym przez Płuskę. Zwieńczeniem imprezy był pokazowy mecz, w którym uczestniczył nawet Radowicz. Wszyscy świetnie się bawili, zadowolony był też koordynator ds. klubów partnerskich akademii Widzewa. „Było to bardzo udane spotkanie. Młodzi zawodnicy byli bardzo zaangażowani w trening i z zainteresowaniem wysłuchali wykładu. Na pewno jeszcze w tym roku nie raz spotkamy się z młodymi zawodnikami Mazovii” – powiedział.

Mazovia Rawa Mazowiecka to jeden z klubów partnerskich akademii. Takie inicjatywy mają odbywać się częściej, co z pewnością pozytywnie wpłynie na popularność Widzewa w miastach województwa łódzkiego.

Foto: Twitter

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress