D. Tanżyna: „Konkurencja jest spora”

10 lutego 2019, 08:49 | Autor:

Daniel Tanżyna ma już za sobą dwa pierwsze mecze w Widzewie. Niestety, jego nowa drużyna oba przegrała, najpierw z Wisłą Płock, a później z Wartą Poznań. Pomimo to, środkowy obrońca jest przed sezonem dobrej myśli.

29-latek jest zadowolony, że mógł dołączyć do łódzkiego klubu już teraz, a nie dopiero latem. Wierzy, że choć w grze widzewiaków wciąż jest sporo błędów, na ligę wszyscy będą w optymalnej formie. „Cieszę się, że jestem już w Widzewie i trenuję z drużyną na obozie. Po sparingach widać na pewno, że mamy dużo w nogach. Operowanie piłką nie wygląda jeszcze tak dobrze, jak powinno, ale kolejnymi treningami szykujemy formę na mecze ligowe” – cytuje jego wypowiedź widzew.com.

Choć dla Tanżyny Widzew jest pierwszym klubem w karierze spoza Śląska, nie ma żadnych problemów, by zaadaptować się do nowego środowiska. Pomagają mu w tym nowi koledzy. „Drużyna przyjęła mnie bardzo fajnie. Było miło, czasami śmiesznie, bo nie obyło się od zabawnych docinków, ale to buduje atmosferę. Czuję się w tej grupie bardzo komfortowo” – zdradził defensor.

Pomimo tego, że 29-latek przyszedł do Łodzi z wyższej ligi, zdaje sobie sprawę, że nie dostanie miejsca w składzie za nazwisko. Musi na nie dopiero zapracować. „Widać na treningach, że wszyscy zasuwają. Konkurencja jest spora, ale to powinno tylko napędzać cały zespół do lepszej i cięższej pracy” – zakończył Daniel Tanżyna.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress