B. Pawłowski: „Nasza drużyna poradziła sobie świetnie”

26 lutego 2023, 09:12 | Autor:

Jednym z bohaterów piątkowego meczu z Legią Warszawa był Bartłomiej Pawłowski. Po jego uderzeniu z rzutu wolnego i rykoszecie piłka wpadła do siatki i widzewiacy doprowadzili do remisu. Co powiedział zawodnik po meczu?

W trakcie przebiegu całego spotkania dało się zauważyć, że widzewiacy dobrze zaprezentowali się na tle Legii.Mielibyśmy bardzo dużo zarzutów do siebie gdybyśmy w tym meczu nie zdobyli punktów. Dało się odczuć, że nie jesteśmy zespołem gorszym i możemy zaprezentować się na Legii dobrze. Dochodziliśmy do sytuacji i momentami potrafiliśmy rywali przesunąć blisko ich bramki” – ocenił po meczu.

Według napastnika Widzewa, remis jest wynikiem jak najbardziej zasłużonym. „Po strzeleniu pierwszego gola zespół Legii bardzo się napędził, a w piłce tak bywa, że trzeba przejść w meczu do defensywy i wyczekiwać na swojej połowie, żeby złapać trochę oddechu. Legioniści przeważali, ale w kolejnym etapie meczu to my przeszliśmy do ataku. Biorąc pod uwagę to, jak układało się to spotkanie, to jest jeden punkt zdobyty niż dwa stracone” – dodał zawodnik.

Pomimo wysokiej rangi spotkania, widzewiacy dobrze poradzili sobie z presja i wywieźli z Warszawy jeden punkt. „Jako zespół dobrze znieśliśmy nastrój i emocje związane z tym meczem. Jeśli chodzi o aspekt motywacyjny i psychologiczny, to nasza drużyna poradziła sobie świetnie” – zakończył Bartłomiej Pawłowski.