BLK: Wisła Kraków – Widzew Łódź 92:43

2 października 2017, 08:18 | Autor:

Blow-out. Tak najkrócej można opisać pojedynek koszykarek Widzewa Łódź i Wisły CANPACK Kraków. Łodzianki przegrały 92:43. Różnica punktowa była większa niż liczba punktów zdobyta przez widzewianki.

Krakowianki od początku zdominowały zespół Widzewa i przez cały czas kontrolowały przebieg spotkania. Przewaga Wisły z kwarty na kwartę rosła, osiągając niemal 50 punktów po końcowej syrenie. Największym katem podopiecznych Dariusza Raczyńskiego okazała się Cheyenne Parker. Zdobyła ona 22 punkty, czyli ponad połowę punktów koszykarek z Łodzi. Po stronie gości 13 punktów zdobyła Ukrainka Darya Zavidna, a 10 Amerykanka Brandi Harvey-Carr.

Wisła Kraków – Widzew Łódź 92:43 (25:12, 24:8, 25:13, 18:10)

Szansa na pierwszą wygraną w tym sezonie za tydzień. 4. października do hali przy ul. Małachowskiego przyjadą koszykarki Ślęzy Wrocław.