Padła nowomiejska twierdza
2 października 2017, 13:08 | Autor: Ryan
Po dwóch zremisowanych spotkaniach zespół Franciszka Smudy znów zgarnął pełną pulę. W niedzielę widzewiacy sięgnęli po zwycięstwo nie byle gdzie, bo na boisku w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie naprawdę ciężko o wygraną.
Na swoim obiekcie Drwęca traci punkty naprawdę rzadko. W poprzednim sezonie pokonał ich tylko czwarty w tabeli Świt Nowy Dwór Mazowiecki i druga Akademia Piłkarska ŁKS. Dwanaście z pozostałych piętnastu spotkań rozstrzygali na swoją korzyść gospodarze. O ich niegościnności przekonali się m.in. podopieczni Tomasza Muchińskiego, przegrywając 2:3.
Jeszcze lepiej nowomiejskiej drużynie szło w bieżących rozgrywkach. We wcześniejszych czterech starciach za każdym razem udawało jej się wygrać. Dopiero piąte zawody, z Widzewem, okazały się trudniejsze. Łodzianie odczarowali tym samym nie tylko bilans gier z tym przeciwnikiem, ale także jego obiekt. Od kwietnia nikt nie zdobył na nim choćby punktu.







Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Korona Kielce
Cracovia
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
GKS Katowice
Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
Piast Gliwice
Wisła Płock
Radomiak Radom
Wieczysta Kraków
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Maz.
Wigry Suwałki
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Maz.
Wisła II Płock
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
Mławianka Mława
ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn
ŁKS II Łódź