Kolejna wpadka rezerw

1 października 2017, 19:09 | Autor:

Rezerwy łódzkiego Widzewa w ramach dziewiątej kolejki ligi okręgowej podejmowały dzisiaj w Brzezinach GLKS Sarnów/Dalików. Spotkanie przyniosło aż siedem goli, jednak po końcowym gwizdku to przyjezdni cieszyli się z trzech punktów.

Goście błyskawicznie otworzyli wynik spotkania, już w drugiej minucie wychodząc na prowadzenie. Gracze łódzkiego klubu równie szybko doprowadzili do remisu. W 11. minucie golkipera przyjezdnych pokonał Kacper Falon. Zawodnicy GLKS-u nie ustawali jednak w atakach i w 26. minucie było już 1:2. Widzewiakom ciężko było się przebić w pole karne przeciwników, a gdy już to robili, kończyło się niepowodzeniem.

Po gwizdku rozpoczynającym drugą część spotkania poziom gry nieco się wyrównał. Niestety nie na długo. Przyjezdni pomimo wielu okazji, tylko dwukrotnie pokonali Konrada Reszkę. Na kilka minut przed końcem meczu Widzew wywalczył rzut karny, którego na gola zamienił Sebastian Olczak. Bramkarza gości pokonał także Paciorkowski po szybkiej akcji i asyście Falona. Był to ostatni gol, jaki padł w tym spotkaniu. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:4. Warto dodać, że było to pierwsze zwycięstwo GLKS -u w tym sezonie. Przed dzisiejszym spotkaniem mieli na koncie trzy remisy i pięć porażek.

Widzew II Łódź – GLKS Sarnów/Dalików 3:4
Kamiński, Olczak, Paciorkowski – Kołakowski x3, Nowacki

Widzew II: Reszka – Olczyk, Pipczyński (55′ Saliński), Gromek, Leszczyński (60′ Paciorskowski), Falon, Marcioch (46′ Miasopust), Kamiński, Gosik, Puchalski, Niemiec (65′ Tarczyński)
Rezerwowi: Uszyński

GLKS: Staniszewski – Sikorski, Szymajda, Wijas, Nowacki, Stajawski, Lindner, Piątkowski, Paczkowski, Kołakowski, Czechulski
Rezerwowi: Matusiak, Makowski, Borowski S., Borowski K., Ogiński, Waszczyk, Olczak