„Boniek” uhonorowany za pięćsetny wyjazd
18 września 2018, 15:26 | Autor: Kamil
Wyróżnianie kibiców, którzy zaliczyli jubileuszowy wyjazd za Widzewem, to już mała tradycja na nowym stadionie. Wcześniej, z tej okazji spersonalizowane koszulki otrzymali Ania i Przemas, zaś w sobotę ich los podzielił „Boniek”.
To legendarny fan Widzewa, który jeżdżenie na wyjazdy rozpoczął jeszcze w latach 70. Związany jest z fan clubem z Kutna, a także z warszawskimi Red Bullsami. Dwa tygodnie temu, w Toruniu, pojawił się na sektorze po raz pięćsetny! W związku z tym, przed meczem z Błękitnymi otrzymał on specjalną koszulkę, którą wręczył mu… sam Wiesław Wraga!
„Boniek” nie krył wzruszenia i w kilku słowach podziękował wszystkim kibicom Widzewa. Ci zaś odwdzięczyli mu się głośną owacją. I my się do niej przyłączamy! Gratulujemy niebywałego osiągnięcia i życzymy dużo zdrowia, a także wielu kolejnych wyjazdów za ukochanym klubem!





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin
Cracovia
Raków Częstochowa
Korona Kielce
Radomiak Radom
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
Motor Lublin
Piast Gliwice
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Szacunek :)RTS RTS
Bińczyk k××××e mam nadzieję, że w końcu stracisz akredytacje. Każdy wie, że to czytasz więc wiedz, że jesteś zwykłą szmatą i mam nadzieję, że w końcu ktoś Cię wypierdoli ze stadionu i już się na nim nie pojawisz.
A Tobie o co chodzi? Może jakieś konkrety? A nie mięsem rzucasz.
Chyba oczywiste, że chodzi o kolejny artykuł tego dzbana.
popieram, ten gryzipiórek to pała
szacun Boniek !!!
Szacunek !