CLJ U-17: Domowa przegrana na rozpoczęcie wiosny

7 marca 2023, 11:39 | Autor:

Przegraną zakończył się pierwszy ligowy mecz w 2023 roku w wykonaniu juniorów młodszych Widzewa Łódź. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego zmierzyli się w 18 kolejce Centralnej Ligi Juniorów z Motorem Lublin. Spotkaniu zakończyło się zwycięstwem gości 1:0.

Widzewiacy z pewnością liczyli na zdobycie punktów tym meczu, bowiem jesienią udało się wygrać w Lublinie 2:1. Niestety, rewanż zaczął się dla gospodarzy źle. Już w 6. minucie gola po rzucie wolnym zdobył Borys Kisiel. Do końca pierwszej części meczu to Motor miał przewagę na boisku. Rezultat do przerwy się nie zmienił.

Jak czytamy na widzew.com, w drugiej połowie, dzięki przeprowadzonym korektom w składzie, widzewiacy zaczęli tworzyć sobie więcej okazji, jednak żadnej z nich nie udało się zamienić na bramkę. Ostatecznie to ekipa z województwa lubelskiego cieszyła się ze zwycięstwa. Po 18. serii gier Widzew zajmuje 10. miejsce z czterema punktami przewagi nad strefą spadkową. Za tydzień piłkarzy RTS czeka bardzo ważne starcie ze Stalą Rzeszów.

Widzew Łódź – Motor Lublin 0:1 (0:1)