Blisko 1600 dzieci na meczu z Wartą!

7 marca 2023, 09:24 | Autor:

Wyjątkową oprawę miał mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Wartą Poznań. Dzięki współpracy i zaangażowaniu środowisk kibicowskich, spotkanie obejrzały zorganizowane grupy najmłodszych kibiców. W „Sercu Łodzi” w sobotę stawiło się blisko 1600 dzieci!

To efekt zainicjowanej przez widzewskie fan cluby akcji pod hasłem „Młodzi z Serca Łodzi”. Dzięki niej, najmłodsi mogli oglądać mecz z poznaniakami z perspektywy trybuny B oraz sektora gości, które wypełnione zostały w bardzo dużym stopniu. Na stadion przy al. Piłsudskiego 138 przybyło ponad 40 autokarów z dzieciakami z wielu rejonów Polski.

Dzieci zjawiły się w „Sercu Łodzi” w widzewskich koszulkach, z szalikami i flagami, a do tego głośno kibicowały przez całe spotkanie. Nie umknęło to uwadze fanów z trybuny D, którzy zapraszali do wspólnego dopingu. Liczymy na następne takie inicjatywy! Dzieciaki dumą Widzewa!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Posejdon
1 rok temu

„Dzięki niej, najmłodsi mogli oglądać mecz z poznaniakami z perspektywy trybuny B oraz sektora gości”

W młynie też byli zorganizowaną grupą i momentami brali aktywniejszy udział w dopingu niż niejeden dorosły „zegarowicz”

Zgredzik
Odpowiedź do  Posejdon
1 rok temu

I co najlepsze złapali bakcyla. Tuż po meczu pytali kiedy będzie następny raz. O to chodzi. O najmłodsze pokolenie możemy być spokojni.

Radosław
Odpowiedź do  Posejdon
1 rok temu

Ten mecz ogólnie pod względem dopingu to dno, mało komu się chciało śpiewać, klaskać, skakać, bawić. Piknikowa atmosfera udzieliła się zbyt dużej ilości osób niestety. A sektor C to już w ogóle przeszedł obok meczu, obrażeni na grę naszych piłkarzy.

kabaret
1 rok temu

Kolejny raz ??? To kogo kolejnym razem na sektor gości nie wpuścicie ??? Dziwne że o zniszczonych toaletach dopiero po tygodniu wam sie przypomniało bo zwykle to zaraz na drugi dzień po meczu jest płacz ze coś zostało zniszczone , a tu tyle czasu minęło :) Nawet sie jakoś do tego Makis nie odniósł ,a to on jest operatorem stadionu i on wykonuje remonty i naprawy ,

nody64
Odpowiedź do  kabaret
1 rok temu

masz rację, a dzieci oglądały słabiutki mecz szczególnie swoich idoli!

łowca kłamstw
Odpowiedź do  kabaret
1 rok temu

Piłka nożna dla kibiców i nie ważne ile ich będzie bo każdy ma prawo i obowiązek siedzieć razem ze swoimi kompanami swobodnie bez stresu w sektorze gości, a nie jak kibice Warty którzy finalnie stali na schodach . Po drugie w ogóle to nie pykło bo i tak kibice Warty mogli sobie chodzić po sektorach Widzewa i normalnie korzystać z toalet i kateringu gospodarzy i tak samo by mogli to robić z sektora gości, tak jak dzieci z sektora gości które tez gdzieś przecież musiały iść do toalety czy coś kupić do zjedzenia .

Mar
Odpowiedź do  łowca kłamstw
1 rok temu

Obowiązek to ty masz lamusie płacic podatki, chyba że menel jesteś i nie kalasz się pracą.

RedMan
Odpowiedź do  łowca kłamstw
1 rok temu

biedni ci kibice Warty… tak biedni że ich ambasadorem na forum Widzewa jest apeciak, w dodatku nie zbyt lotny XD

Boczek
Odpowiedź do  łowca kłamstw
1 rok temu

Wypisujesz głupoty i tyle. Gdybym kibice Warty przyjechali oficjalnie do sektora gości sektor ten musiał by być też oficjalnie zamknięty (bez możliwości przemieszczania się między sektorami) i co za tym idzie, mieć sprawne toalety.

Łukasz
Odpowiedź do  kabaret
1 rok temu

A co jesteś fanem warciarzy że tak stekasz ? Czy dla ciebie miejsca nie starczyło ? Widzisz tym Widzewek różni się od FC koziny ze my potrafimy 2 koła dzieci zachęcić do kibicowania najlepszemu klubowi Łodzi. U was jeszcze ze dwie wtopy i 2 tysi dorosłych nie zbierzecie na estadio da gruz.

łowca kłamstw
Odpowiedź do  Łukasz
1 rok temu

Nie kłam nie kłam bo nawet gdy ŁKS był prawie pewny spadku z ekstraklasy to i tak kibice wypełniali trybunę i bylo po 5 tys osób na meczach (aż nastał covid i pozamykano stadiony a później były ograniczenia ) wiec twoje bajki na nic sie zdają

Zgredzik
Odpowiedź do  łowca kłamstw
1 rok temu

No ale mnie zaimponowałeś chłopie. Powiadasz 5 tysięcy ludzi na stadionie. Nie no, to cudowny wynik. Tak trzymać. Teraz gdy zrobi się ciepło, dojdą bilety z Cosinusa i karty łodzianina jeszcze go poprawicieo jakiś tysiąc. Szacun.

łowca kłamstw
Odpowiedź do  Zgredzik
1 rok temu

Powiadam 5 tys na trybunie o pojemności 5 tys czyli powiadam komplet

Roberto
Odpowiedź do  łowca kłamstw
1 rok temu

Żenujące są Twoje wypociny. Wchodzisz na forum kibiców wrogiego sobie klubu gdzie zapełnenie stadionu jest ponad 90% w skali sezonu i bronisz swojego żałosnego klubiku, kłócąc się czy jest 10 czy 10,5.

Last edited 1 rok temu by Roberto
RedMan
Odpowiedź do  łowca kłamstw
1 rok temu

a bo śnieg, a bo covid, a bo jedna trybuna.. wiecznie coś temu biednemu klubowi kłody pod nogi podkłada XD

Jura
Odpowiedź do  łowca kłamstw
1 rok temu

To żeś mnie rozbawił: PKO Ekstraklasa 2019/2020 – Kolejka 36 ŁKS – Raków 14 lipca 2020, 20:30  Widzów 968

Last edited 1 rok temu by Jura
łowca kłamstw
Odpowiedź do  Jura
1 rok temu

Ty normalny jesteś ??? Chyba nie za bardzo ,wtedy był covid i mogło tylko wejść właśnie coś koło 1 tys na trybunę,ja mówię do covida
ŁKS Łódź 0-0 Wisła Płock 15 lutego, 15:00 (5160)
ŁKS Łódź 0-0 Pogoń Szczecin 21 lutego, 18:00 (5150)
ŁKS Łódź 3-2 Zagłębie Lubin 4 marca, 18:00 (4712)

Roberto
Odpowiedź do  kabaret
1 rok temu

Gosciu nudny jestes. Najpierw byłeś Janek później łowca kłamstw a teraz kabaret. Ale ty musisz mieć żałosne życie. A odpowiadanie samemu na swój post to obciach dużego kalibru. Zresztą co cię obchodzi co się dzieje na Widzewie. Martw się o frekwencję u siebie bo po ostatniej porażce będzie zapewne żenujące.

Darek
1 rok temu

BRAWO. TAK SIĘ WYCHOWUJE NASTĘPNE POKOLENIA KIBICÓW WIDZEWA. I przynajmniej nic nie zdemolują.

Anonimowy Fanatyk
1 rok temu

Super sprawa dla młodych kibiców. :) Proponuje jeszcze jedna rzecz której mi brakowało po meczu a mianowicie o przybicie piątek piłkarzy z tym młodym narybkiem. Niby mała rzecz a zapewni nie lada frajdę i miłe zakończenie wizyty na stadionie.

Last edited 1 rok temu by Anonimowy Fanatyk
20
0
Would love your thoughts, please comment.x