Co klub planuje w działaniach komunikacyjnych?

4 października 2023, 12:50 | Autor:

We wtorkowy wieczór na oficjalnej stronie Widzewa pojawił się dokument, w którym klub przedstawia swoją strategię działania w obszarze komunikacji. Można się z niego dowiedzieć, jakie ruchy wykonano dotychczas i co jeszcze planowane jest przy Piłsudskiego.

Zarządzając klubem, jego szefowie zamierzają kierować się tradycją, charakterem oraz ambicją. W załączonym do artykułu dokumencie możemy znaleźć też wskazanie wartości wyznawanych w widzewskich gabinetach: herb Robotniczego Towarzystwa Sportowego, czerwono-biało-czerwone barwy oraz rok 1910, w którym powstało Towarzystwo Miłośników Rozwoju Fizycznego, będące protoplastą dzisiejszego Widzewa.

Następnie autorzy prezentacji przedstawili w punktach działania, które dotychczas zostały podjęte w celu usprawnienia komunikacji z kibicami. Wymienia się tu m.in. zmiany w ceremonii przedmeczowej, konkursy organizowane w przerwach spotkań, wybór nowej klubowej maskotki czy powstanie i obsługę Sektora Rodzinnego. Klub chwali się również wspieraniem fanów w ich przeróżnych inicjatywach czy organizacją własnych wydarzeń i spotkań z władzami Widzewa, piłkarzami i innymi pracownikami.

Co przy Piłsudskiego planują w ciągu trwania sezonu 2023/2024? Po zakończeniu rundy jesiennej dojdzie do konferencji z udziałem dyrektora sportowego oraz trenera, którzy wezmą udział także w specjalnym programie telewizyjnym dla kibiców. Osobna konferencja poświęcona zostanie publikacji wyczekiwanego raportu finansowego. Wśród zamierzeń znajdziemy też chęć zacieśnienia współpracy z pozostałymi sekcjami, rozwijanie programu Widzew Plus oraz umożliwienie fanom łatwiejszego kontaktu z pracownikami, np. w sprawie przekazywania swoich pomysłów.

Cały dokument można znaleźć na końcu artykułu TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichniarek out
9 miesięcy temu

Przy takim zaciskaniu pasa, poziomie transferów, kompletowania kadry to żadne komunikacje, konkursy, konferencje nie pomogą. Bo po prostu prędzej czy później się spierdolimy z tej ligi jeśli w grze, zwłaszcza defensywy, nie nastąpi znaczna poprawa.

GGGG
9 miesięcy temu

Jest koncepcja, by w obszarze komunikacji powstala nowa linia autobusowa i tramwajowa.:-)

FIfi
Odpowiedź do  GGGG
9 miesięcy temu

Z alei hujni 2 na Syberię

Dixon
Odpowiedź do  FIfi
9 miesięcy temu

co Syberia winna?

FIfi
Odpowiedź do  Dixon
9 miesięcy temu

W sumie tak ,szkoda Syberii :)

Mario
Odpowiedź do  FIfi
9 miesięcy temu

z hujni to tylko do hajfy

defensens
9 miesięcy temu

To właśnie Rydz przez ostatnie lata odpowiadał za marketing i sprzedaż w Widzewie. Tymczasem teraz prezes napisał o budowie marketingu z prawdziwego zdarzenia. “Szacun Michał za szczerość. Po 3 letnim zajmowaniu się marketingiem i sprzedażą jako vice piszesz o budowie tych struktur z prawdziwego zdarzenia. Teraz czekam na podobny wpis Macka, gdy zatrudnicie kumatego do Akademii” – napisał jeden z kibiców, DekraG. Rydz odpowiadał na zarzuty tłumacząc, że dotychczas marketing był rozdzielony na inne działy. “To już interpretacja. Do tej pory działania marketingowe były rozdzielone pomiędzy komunikację (gdzie sam, jako jej szef, podejmowałeś swego czasu sporo tematów stricte marketingowych), dział biznesowy, dostawców i… Czytaj więcej »

hubertinio
Odpowiedź do  defensens
9 miesięcy temu

Tarociński to spasiony komformista, gnida i menda i nie można mu ufać.

defensens
9 miesięcy temu

ZAMIAST INWESTOWAC W SCAUTING I PION SPORTOWY TO ONI INWESTUJA W MARKETING I REKLAME… DZIADY!
https://lodzkisport.pl/widzew-stawia-na-prawdziwy-marketing-to-jak-bylo-dotychczas/

Wlad
Odpowiedź do  defensens
9 miesięcy temu

Co mają robić jak w Polsce najwięcej studentów chodziła na ,,zarządzanie i marketing” :) A że nie ma czym zarządzać to już inna sprawa. Podpisuję się pod Twoim stwierdzeniem. To są DZIADY i na lepsze w tym klubie nie ma widoków. Biurokracja i dziadowanie na 12-14 miejscu przez najbliższe 10 lat.

Last edited 9 miesięcy temu by Wlad
Marcin
Odpowiedź do  defensens
9 miesięcy temu

A na co mają stawiać?stawiają na jeszcze większe okradanie kibiców, dla nich kasa się liczy nie efekty sportowe Widzewa

FIfi
9 miesięcy temu

Jaki jest plan na zimowe wzmocnienia , tak abyśmy nie spadli z ligi?
Kiedy z klubu usuniemy Wichniarka i Kasprzaka?

Last edited 9 miesięcy temu by FIfi
Wlad
Odpowiedź do  FIfi
9 miesięcy temu

Kasprzak swoją pracę wykonuje bardzo dobrze. Grajki mają siłę biegać tylko niech biegają we właściwych momentach, a nie wtedy jak nie potrzeba ( Kun )

Maniek
9 miesięcy temu

A ja się pytam za co wam wszystkim płacą jeszcze kibic ma wam podpowiadać pomysły a wy je wykorzystacie dla siebie owszem pewnie dostanie nagrodę w postaci gadżetów lub bon itd nie mówię że też nie jest dobry pomysł ale na takim poziomie prosić kibiców to można ale jak niema kto w klubie tyłu dyrektorów itd

janek
9 miesięcy temu

..a, ja się pytam gdzie jest piłka w tym wszystkim???????!!!!!!!!!!

aaa
9 miesięcy temu

jak wycisnac z Widzewa, jeszcze wiecej, zlapali kure znoszaca zlote jaja i nie wypuszcza jej z rąk.

Polska
9 miesięcy temu

Bezczelni kłamcy sprofanowanli herb Widzewa na złotych i czarnych strojach i wciskają kit, że szanują widzewskie tradycje.

Jazz1910
9 miesięcy temu

Zamiast komunikacją, lepiej zająć się przemyślaną strategią rozwoju piłki nożnej w klubie. Na razie ani Akademia, ani też Widzew II nie dostarczył zawodników do pierwszego zespołu.

19
0
Would love your thoughts, please comment.x