Co słychać u kontuzjowanych?

9 października 2023, 12:45 | Autor:

Z powodu urazu w sobotnim meczu boisko przedwcześnie musiał opuścić Sebastian Kerk, który chwilowo będzie odpoczywał od treningów. Jak wygląda sytuacja u pozostałych zawodników?

Decyzją sztabu medycznego niemiecki pomocnik opuści dzisiejszą jednostkę treningową. Niebawem okaże się, jak poważny jest uraz zawodnika. Indywidualne zajęcia wciąż czekają Serafina Szotę, natomiast Fran Avarez wciąż leczy uraz palca. Do zajęć powinien powrócić za dwa tygodnie.

Dłuższa przerwa czeka Kamila Cybulskiego, który z powodu złamania obojczyka będzie jeszcze pauzował trzy miesiące. W bieżącym mikrocyklu zabraknie również kadrowiczów – Henricha Ravasa, Andrejsa Ciganiksa oraz Dawida Tkacza.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeo
9 miesięcy temu

JAK NAJSZYBSZEGO POWROTU DO ZDROWIA I NIECH OBECNE KONTUZJE OKAŻĄ SIĘ OSTATNIMI W CAŁYM SEZONIE, W SZCZEGÓLNOŚCI TRK POWAŻNA JAK U KAMILA. DUŻO OPTYMIZMU BO KAŻDY DZIEŃ PRZYBLIŻA DO POWROTU!

jędruś
9 miesięcy temu

NAPASTNIK (JUŻ BYŁY) WIDZEWA W TEJ KOLEJCE STRZELIŁ DWA GOLE I MIAŁ ASYSTY..ZOSTAŁ ODDANY ZA DARMO !!!! GDZIE FACHOWOŚĆ WICHNIARKA I BYŁEGO TRENERA ????!!! ZA CO BRALI PIENIĄDZE ???!!!!

Last edited 9 miesięcy temu by jędruś
Kemot
Odpowiedź do  jędruś
9 miesięcy temu

I Rafał A. swojaka….

Rafi
Odpowiedź do  jędruś
9 miesięcy temu

Jeden nadal bierze.

Kołomir
Odpowiedź do  jędruś
9 miesięcy temu

Ja piedole przestańcie płakać za tym Hansenem, przyszedł za niego Kerk i będzie dużo lepszy. Strzelił dwa gola i wielki lament w Jagielloni wróci Imaz i dalej Hansen będzie grzał ławkę. Niech strzeli z 10 goli i kilka asyst to wtedy można żałować a na razie nic wielkiego nie pokazał. 1 mecz w sezonie to i Kunowi też zawsze wychodzi. Wiem że zostali słabsi od niego ale bez przesady niech sobie gra dla Jagielloni. Jedynie widać po tym jakim frajerem jest Wichniarek i jego się trzeba pozbyć jak najszybciej. Może pójdzie ŁKS ratować upił bym się za to :)

pan x
9 miesięcy temu

Czasem chciałbym by w życiu można było przeglądać profile kart piłkarzy jak w FM klikasz sobie na stronie np Widzewa skład zawodnik np „Kowalski ” i status kontuzjowany wróci do gry za 3 do 5 dni ” albo „nie w pelni sił może grać 45 minut :D Życie było by kibica łatwiejsze z taka bazą danych :D

pan x
Odpowiedź do  pan x
9 miesięcy temu

a jakby ktoś nie lubił jakiegoś piłkarza to „zaoferuj go innym klubom ” :D

rYcio
9 miesięcy temu

Największe wykroczenie Niedźwiedzia – pozbycie się Hansena

Leon
9 miesięcy temu

Oby tylko Kerk nie musiał lecieć do Barcelony, żeby go zdiagnozowano…

Kod na Ruch
9 miesięcy temu

Mam do Was ogromną prośbę…
Na najbliższy mecz z Ruchem chciałoby przyjechać do Nas 3 braci z Chorzowa, którzy nigdy nie byli w Sercu Łodzi.
Jeżeli ktokolwiek wiedziałby, że nie idzie na mecz, bardzo prosiłbym o przesłanie swojego kodu na adres:

[email protected]

Pomóżcie proszę. Z Waszą pomocą z pewnością się uda ogarnąć bilety dla „rodziny” :)

Galu
9 miesięcy temu

A raport finansowy, kiedy złapiemy??;))

11
0
Would love your thoughts, please comment.x