Concordia wyrwała punkty ŁKS-owi!

21 maja 2017, 14:35 | Autor:

kartka_ŁKS

Dobre wieści napłynęły z Elbląga. Drużyna ŁKS-u, którą widzewiacy starają się dogonić w tabeli, straciła dziś dwa punkty w konfrontacji z Concordią. Gospodarze pokazali naprawdę dużo ambicji – trzykrotnie doprowadzali do remisu!

Do przerwy ełkaesiacy prowadzili 2:1, a zadanie ułatwiał im fakt, że czerwoną kartką ukarany został obrońca Sebastian Kopeć. W drugiej połowie elblążanie potrafili jednak postawić się wiceliderowi. Najpierw strzelili na 2:2, a gdy goście znów wyszli na prowadzenie, w doliczonym czasie gry kolejny raz odrobili straty!

Szansę od sąsiadów musi wykorzystać jutro Widzew. Jeśli wygra z Huraganem, strata do drugiego miejsca stopnieje do dwóch punktów. O 18:00 swoje spotkanie rozpocznie także Drwęca. Może wynik lidera w Nowym Dworze Mazowieckim będzie równie korzystny?