Członkowie Klubu 1910 spotkali się z trenerami Widzewa

29 października 2021, 08:00 | Autor:

Wyjątkowy wieczór spędzili członkowie Klubu 1910, którzy pojawili się wczoraj w restauracji „W Sercu Łodzi”. Mieli oni bowiem możliwość spotkania się ze sztabem szkoleniowym Widzewa Łódź w osobach trenera Janusza Niedźwiedzia, asystenta Marcina Zubka oraz trenera bramkarzy Andrzeja Woźniaka. Pytań nie było końca!

To kolejna taka akcja, która zorganizowana została przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew”. W ubiegłych latach zaproszenia na spotkania otrzymywali między innymi Martyna Pajączek, Maciej Szymański czy Marcin Kaczmarek. Tym razem do dyspozycji fanów byli trzej opiekunowie czerwono-biało-czerwonych, choć zdecydowanie największym wzięciem cieszył się trener Niedźwiedź. W pierwszej części wszelkie rozmowy zdominowane zostały przez temat derbowy, ciągle wzbudzający u kibiców bardzo duże emocje.

Szkoleniowiec zapytany został o to, dlaczego zdecydował się podjąć pracę w Widzewie. „Ja się przede wszystkim dziwię, dlaczego stało się to tak późno” – odparł z uśmiechem. Wtórował mu trener bramkarzy Woźniak. „Podjąłem jedną z najlepszych decyzji, jakie tylko mogłem podjąć” – podkreślił. Asystent Zubek zdradził z kolei, że w młodości kibicował czerwono-biało-czerwonym. Później dyskusje zeszły na zimowe wzmocnienia czy wiosenną walkę o awans do Ekstraklasy. „Dostałem dwa lata na awans, ale to nie jest tak, że będę się tego kurczowo trzymał. Jeżeli tylko nadarzy się okazja, to będę chciał to zrobić już teraz” – jasno zadeklarował trener Niedźwiedź. Zaznaczył on też, że chce sprawiać radość kibicom. „Nie zawsze wszystko nam wyjdzie, ale robimy wszystko, żeby Widzew grał dobrze, fani cieszyli się jego grą, a po zakończonych meczach mogli być w dobrych nastrojach” – podkreślił na koniec.

Czwartkowe spotkanie trwało ponad dwie godziny, a w jego trakcie kilkunastu członków Klubu 1910 uhonorowanych zostało odznakami drugiej i trzeciej kategorii, które przyznawane są za przekroczenie określonego progu wpłat na rzecz Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy. Przypomnijmy, że aby przystąpić do Klubu 1910, należy wpłacić na konto WOWP minimum dziesięć złotych przez trzy miesiące z rzędu. Obecnie taki status posiada blisko osiemset osób. Więcej informacji o akcji znaleźć można na oficjalnej stronie OSK „Tylko Widzew”TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x