Cztery widzewskie projekty w Budżecie Obywatelskim!

1 października 2018, 21:35 | Autor:

Dzięki kibicom Widzewa, w poprzednich latach, w łódzkim Budżecie Obywatelskim udało się przegłosować budowę pomnika pod stadionem, a także boiska w jego pobliżu. Tym razem pomóc będzie można w wojewódzkiej edycji konkursu!

Jak informuje oficjalna strona klubu widzew.com, do Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego zgłoszono cztery widzewskie projekty, wszystkie pod wspólną nazwą „Serce Łodzi Sercem Województwa”. W ramach pierwszego z nich, przewidzianego dla subregionu Łódź, przed meczami Widzewa utworzone zostaną strefy kibica, w których szansę zaprezentowania dostaną chętne regiony województwa łódzkiego. Będą one mogły promować swoje walory turystyczne, sportowe i biznesowe. Organizacja imprez będzie podobna do tej, znanej sprzed spotkania z Pelikanem Łowicz w poprzednim sezonie.

Trzy kolejne projekty obejmują już teren województwa, podzielony na trzy subregiony – północny, wschodni i zachodni. W ich ramach, piłkarze oraz trenerzy Widzewa odwiedzać będą wybrane miasta i spotykać się z kibicami, aby przybliżyć im historię klubu z al. Piłsudskiego. Poprowadzą także zajęcia sportowe i edukacyjne. Celem projektu jest oczywiście promocja zdrowego trybu życia, a przede wszystkim popularyzacja Widzewa w całym województwie.

Głosowanie na Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego trwa do końca października. Wziąć w nim udział może każdy mieszkaniec województwa, również niepełnoletni (za zgodą rodziców). Każdy może oddać tylko jeden głos. Aby to zrobić, należy wejść na STRONĘ, podać swoje dane, a następnie wskazać trzy wybrane inicjatywy, niekoniecznie z jednego subregionu. Najlepiej więc, gdyby tym najwyżej punktowanym był projekt dla subregionu Łódź, zaś dwa niższe miejsca zajęły projekty wojewódzkie. Wtedy szansa na realizację wszystkich będzie największa! Na sam koniec, swój głos należy potwierdzić poprzez wpisanie kodu, otrzymanego w wiadomości sms.

WIDZEWSKIE PROJEKTY W BUDŻECIE OBYWATELSKIM:

– subregion Łódź: projekt nr 507
– subregion północny (powiaty kutnowski, łęczycki, łowicki i zgierski): projekt nr 137
– subregion zachodni (powiaty łaski, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski): projekt nr 440
– subregion wschodni (Skierniewice, powiaty brzeziński, łódzki wschodni, opoczyński, rawski, skierniewicki, tomaszowski): projekt nr 203

10
Dodaj komentarz

5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lacjky Luck

te budżety w Łodzi to chyba lipa ?!
chodzi Mi że ostatnie budżety nie zostały zrealizowane-ponoć kasa została zamrożona..

19RDG10

Głos oddany.

loverewelka

a mnie ciekawi kto zapłacił za oświetlenie UMŁ w barwach kurestwa z ap… jebac hanke i pejsów

Bałut

Urzad byl w barwach bialo-czerwonych. Sasiadnie kamienice byly podswietl9ne jak i wiele innych na bialo. Nie robcie satysfakcji pejsom ze bylo w ich barwach.

'97

A w BO dla miasta Łodzi są jakieś projekty?
Czas się kończy a nie chcę czegoś pominąć przypadkiem.

1910 W

W PIOTRKOWIE też jest dużo WIDZEWIAKÓW i trochę patoli z kałesu. Ale na kałes może 1 na 10 chodzi na mecze.Tacy z nich kibice, Reszta brama i ciągną wynalazki kupione od ukraińców,więc norma tak jak w Łodzi;) WIDZEW FC PIOTRKÓW

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress