Raport wypożyczonych: koniec passy Przybylskiego

2 października 2018, 10:19 | Autor:

Dwa mecze rozegrał w minionym tygodniu Michał Przybylski. Wypożyczony z Widzewa do farerskiego B36 zawodnik w pierwszym z nich trafił do siatki, przedłużając swoją passę spotkań z golem do trzech. W drugim ta sztuka już mu się nie udała.

W środę B36 wygrało u siebie z 07 Vestur 2:0, a Przybylski otworzył wynik w pierwszej połowie. Więcej o tym meczu pisaliśmy TUTAJ. Cztery dni później nie było już tak dobrze. Polski napastnik wyjazdowe starcie z Vikingurem rozpoczął na ławce i wszedł na boisko dopiero w drugiej części spotkania. Nie był jednak w stanie pokonać bramkarza rywali, a jego klub tylko zremisował 1:1. Na trzy mecze przed zakończeniem sezonu, B36 zajmuje w tabeli trzecie miejsce i do ostatniej kolejki będzie walczyć o tytuł wicemistrzowski.

Wolne w sobotę mieli piłkarze KS Kutno, którzy pauzowali w lidze. W środę rozegrali jednak wyjazdowe spotkanie okręgowego Pucharu Polski z Włókniarzem Konstantynów Łódzki. Goście wygrali 1:0, a asystę przy jedynej bramce zaliczył Grzegorz Brochocki. Napastnik zagrał przez pełne 90 minut, podobnie jak Kamil Wielgus. Trzecim wypożyczonym z Widzewa piłkarzem, który dostał szansę występu w tym starciu, był Krystian Marcioch. On wszedł na boisko w drugiej połowie. Poza kadrą znaleźli się Konrad ReszkaArtur Amroziński Adrian Kralkowski.

Znów trzech punktów nie udało się zdobyć Jutrzence Warta. Grający w sieradzkiej okręgówce klub tylko zremisował z KS Chojne 1:1, co skomplikowało jego sytuację w tabeli. Pomimo kontuzji, odniesionej tydzień wcześniej, od początku zagrał Kacper Pipczyński, który przebywał na boisku przez 76 minut. Niestety, znów doznał urazu, jednak za tydzień powinien być do dyspozycji trenera warcian.

Dwa razy w poprzednim tygodniu grał Sokół Aleksandrów Łódzki, ale Michał Miller nie wystąpił w żadnym z tych meczów. Najpierw miał wolne, bo trener Sławomir Majak w pucharowym starciu z Victorią Rąbień dał szansę dublerom, a później musiał pauzować z powodu urazu. Napastnik doznał kontuzji mięśnia przywodziciela i sztab szkoleniowy zadecydował, że najlepiej będzie dać mu odpocząć. Pod jego nieobecność, aleksandrowianie wygrali ze Zniczem Biała Piska 1:0 i awansowali na pozycję lidera III ligi.

Raport wypożyczonych (26-30 września):

Wyspy Owcze

Michał Przybylski (B36) – 90 minut, bramka + 45 minut

III liga

Michał Miller (Sokół Aleksandrów Łódzki) – 0 minut (poza kadrą) + 0 minut (kontuzja)