D. Krawczyk: „To są stracone dwa punkty niż zdobyty jeden”

27 listopada 2023, 17:59 | Autor:

Remisem zakończyło się sobotnie spotkanie widzewskich futsalistów z Red Dragons Pniewy. Widzewiacy nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji. Co po meczu powiedział Daniel Krawczyk?

Piłkarze Marcina Stanisławskiego nie zdołali zgarnąć kompletu punktów, mimo prowadzenia dwoma bramkami. „To są stracone dwa punkty niż zdobyty jeden. Patrząc z perspektywy całego meczu, to było to spotkanie na remis, lecz my mieliśmy więcej sytuacji stuprocentowych. Wystarczyłoby trafić na 3:1 i zamknęło by to mecz” – powiedział po meczu zawodnik.

Spotkanie nie układało się po myśli futsalistów Widzewa, choć trzeba przyznać, że w tym sezonie radzą sobie wyjątkowo dobrze. „Czasem takie mecze się zdarzają. Nie szło nam w sobotę, przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz wygrać. Nie leżą nam te Pniewy. Walczymy dalej, nie możemy się załamywać. I tak mamy dobry dorobek” – ocenił futsalista.

Do końca roku piłkarze widzewiaków zagrają jeszcze dwa spotkania w Ekstraklasie.Za tydzień walczymy u siebie o trzy punkty, w Warszawie również zagramy o pełną pulę. Jeśli zdobędziemy przynajmniej cztery punkty w tych dwóch meczach, to będziemy mieli spokojne święta” – zakończył Daniel Krawczyk.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Waldi
7 miesięcy temu

A kogo ten „sport” w ogóle obchodzi???

1
0
Would love your thoughts, please comment.x