Licytacja biletów w ramach „Widzew dla dzieciaków”

27 listopada 2023, 16:30 | Autor:

Trwają przygotowania do 6. edycji akcji charytatywnej „Widzew dla dzieciaków”. Organizatorzy są na etapie zbierania darów oraz wpływów pieniężnych, a jednym z pomysłów wsparcia inicjatywy jest licytacja biletów na mecz z Radomiakiem Radom.

Ideę tą wprowadziło w życie Biuro Zarządzania w Budownictwie, będące członkiem tzw. Widzewskiego Klubu Biznesu. Na licytację trafiły dwie wejściówki na trybunę honorową „Serca Łodzi”, na spotkanie 17. kolejki Ekstraklasy, które odbędzie się w najbliższą sobotę (godz. 17:30). „Głęboko wierzymy w budowanie społeczności biznesowej wokół klubu sportowego z wielkimi tradycjami, ale wierzymy też w budowanie i wspieranie się nawzajem społeczności zrzeszonej wokół pasji sportowej. Dlatego bez wahania włączyliśmy się w akcję Widzew dla dzieciaków, której wielki finał będzie już w najbliższą sobotę 02.12. podczas meczu Widzew Łódź – Radomiak Radom” – napisano na oficjalnym profilu BZwB na Facebooku.

Do zdobycia są miejsca w sektorze A6 (rząd nr 16 – blisko środka boiska, znakomity widok na murawę). W ramach wejścia na podstawie tych biletów przysługuje także posiłek oraz napoje przed i w trakcie meczu. Osoba, która wygra licytację i wpłaci zadeklarowaną kwotę na stronie zbiórki, otrzyma dwa takie bilety na mecz Widzew Łódź – Radomiak Radom, rozgrywany w sobotę 02.12. o godz. 17:30.

Cena wywoławcza za dwa bilety: 350 złotych
Wartość przebicia: 50 złotych

Licytacja trwa do godziny 21:00, w środę 29.11.2023r. Licytować można w komentarzach pod widocznym poniżej postem. Wygrywa osoba, która do czasu zakończenia licytacji zadeklaruje najwyższą kwotę. Chwilę po godz. 21:00 ogłoszony zostanie zwycięzca i z tą osobą – już w prywatnej korespondencji – ustalone zostaną dalsze szczegóły.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pytanie ?
7 miesięcy temu

Ale jak to ??? Kibice ŁKS jak dla dzieciaków ufundowali kilkaset karnetów to juz ze darmo wchodzą itp itd że to już sie sie nie liczy to nie kibice .

Ccc
Odpowiedź do  Pytanie ?
7 miesięcy temu

Już całkiem lachę na swoim klubiku polozyliscie, ze żyjecie tylko Wielkim Widzewem ?

Last edited 7 miesięcy temu by Ccc
Rafal
Odpowiedź do  Pytanie ?
7 miesięcy temu

No pochwał się Janek jaka frekwencja była w sobotę..myśle że jak byście dobrze się scisneli ,to jedna trybuna by wystarczyła

Pytanie ?
Odpowiedź do  Rafal
7 miesięcy temu

Nie znam żadnego Janka to po primo ,a po drugie zobaczymy teraz jaka będzie na Legii czy Ruchu

Leon
Odpowiedź do  Pytanie ?
7 miesięcy temu

Będzie wpierdol, kibicu sukcesu

RedMan
Odpowiedź do  Pytanie ?
7 miesięcy temu

Galerjasiu nie ściemniaj tutaj. Wszystkie te idiotyczne nicki typu „dziwne” „a co tam” „chyba” to tylko taki dzban jak Ty mógł stworzyć. No na ległej to może nawet dwie trybuny tylko będą wyłączone z użytku. Na Ruch przyjdziecie liczniej bo liczycie że wreszcie jakieś punkty złapiecie… żebyście się tylko nie przeliczyli

RedMan
Odpowiedź do  Pytanie ?
7 miesięcy temu

To Wy komuś kiedyś coś podarowaliście?! Czy klub ufundował? Bo śmiem wątpić czy ludzie waszego pokroju coś komuś bezinteresownie pomogli

7
0
Would love your thoughts, please comment.x