Shehu już po operacji
27 listopada 2023, 13:30 | Autor: Bercik
Juljan Shehu ma już za sobą operację kontuzjowanego w meczu z Zagłębiem Lubin kolana – poinformowały w sobotę media społecznościowe Widzewa Łódź.
Przypomnijmy, iż Albańczyk doznał urazu w spotkaniu rozgrywanym 11 listopada w Lubinie z Zagłębiem. Wtedy też niefortunnie zderzył się z Andrejsem Ciganiksem w walce o piłkę na początku drugiej połowy. Udało mu się dograć do doliczonego czasu gry, co nie zwiastowało poważniejszego urazu.
Niestety, późniejsze badania potwierdziły najgorszą diagnozę – całkowite zerwanie więzadeł krzyżowych przednich. Shehu w sobotę przeszedł operację rekonstrukcji i od dzisiaj rozpoczyna żmudną i długotrwałą rehabilitację. Mówi się, że piłkarz będzie pauzował nawet osiem miesięcy.
Juljan Shehu przeszedł zabieg, a w poniedziałek rozpocznie rehabilitację.
Jesteśmy z Tobą i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia! 💪🏻 pic.twitter.com/H047DZWwS9
— Widzew Łódź (@RTS_Widzew_Lodz) November 25, 2023







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Byś wrócił silniejszy!!!
Julian Trzymaj się!!!!
Wracaj do zdrowia!!!
Będzie dobrze!!!
Jesteśmy zawsze w 12-stu!!
plus sędzia ? :)
Nie, jedenastu Widzewiaków plus Twoja dziewczyna:*
Pozwól mu choć popatrzeć xD
Ale jego dziewczyna to baleron, fuj…
Jeszcze twój chłopak . Nie mówił ci ?
Galerjasiu ty jak byś jakiejś głupoty nie rzucił z jednego z kilkudziesięciu nicków to byś usmarkany po pachy chodził cały dzień
Szybka opieka i działanie. Zaczyna to dobrze funkcjonować. Brawo.
Julek życzę Ci wytrwałości i szczęścia, no i oby Twoją nogą zajmowały się właściwe, znające się rzeczy osoby. Będzie dobrze !
Powodzenia :)