Dębiński i Montini trenują indywidualnie

6 maja 2022, 15:15 | Autor:

Zawodnicy Widzewa Łódź mają już za sobą ostatni trening przed jutrzejszym spotkaniem z Resovią. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia ćwiczyli dziś na płycie stadionu, a w zajęciach wzięli udział wracający do zdrowia Adam Dębiński oraz Mattia Montini.

Młody środkowy pomocnik doznał urazu kostki podczas zgrupowania w Turcji i wydawało się, że zakończył sezon. Rehabilitacja przebiegła jednak na tyle dobrze, że Dębiński powrócił do pracy z pierwszą drużyną, chociaż oczywiście na razie przede wszystkim indywidualnej. Pod okiem fizjoterapeutów trenował również Motnini. On niedostępny był od końcówki marca, gdy kontuzjował kolano w zderzeniu z Konradem Reszką. Proces powrotu Włocha do zdrowia bardzo się przeciągał, ale wszystko jest na najlepszej drodze, by wreszcie się zakończył.

Napastnik oczywiście nie pomoże zespołowi jutro, szanse na to mają zaś Przemysław Kita oraz Patryk Lipski. Z galerii zdjęciowej, opublikowanej na łamach oficjalnej witryny klubowej widzew.com, widać bowiem, że obaj ćwiczą na pełnych obrotach. To bardzo ważna informacja, ponieważ w końcówce sezonu każdy dostępny zawodnik jest na wagę złota.

Foto: Ala Szymańska / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Reminio
1 rok temu

Czyli tak hmm, raport kontuzjowanych wygląda tak…trzeba wiadomosci o ich stanie zdrowia odwrócić o 180 stopni. Czyli jak wiadomosci TVP1 , jak chcesz wiedzieć co sie dzieje w kraju , patrz o 180 stopni…
Debinski miał mieć lekki uraz , kilka treningów pauzy, nie gra już 3 miesiąc…Lipski w takim razie jutro ławka skoro trenuje na pełnych obrotach bo u nas kontuzje czym dłużej to się nie lecza…To tak pół żartem pół serio :))
Mam jednak nadzieję, ze Patryk jutro 1 skład i bramka!

paw.
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

Czyli ile stopni odwrócisz wiadomości o kontuzjach i TVN ?

Kixon
Odpowiedź do  paw.
1 rok temu

Niech bedzie polsat

arkadiusz
1 rok temu

Montini to jedna z wielu nie trafionych decyzji mam nadzieję że pożegnamy sympatycznego człowieka a słabego grajka po sezonie Adama szkoda myślałem ze będzie odkryciem tej rundy ale ma chłopak jeszcze czas więc zdrowiej i dochodź do pełnej dyspozycji następny sezon jest Twój

Kamil Ż
Odpowiedź do  arkadiusz
1 rok temu

Dlaczego tak uwzięliście się tak na na tego Montiniego, bo mu dwa mecze nie wyszły? Niektórym ciągle mecze nie wychodzą a grają non stop. Montini wg mnie pokazał że stać go na wiele ale czy zostanie po sezonie to zobaczymy.

Kixon
1 rok temu

mówiłem jak pisali o lekkim urazie Dębińskiego, że go długo nie zobaczymy

6
0
Would love your thoughts, please comment.x