Wciąż można zwalniać miejsca na mecz z Resovią

6 maja 2022, 08:30 | Autor:

Już jutro piłkarze Widzewa Łódź znów pojawią się na murawie! Po derbowym zwycięstwie, podopieczni Janusza Niedźwiedzia będą chcieli zrobić następny krok w stronę awansu i pokonać Resovię. Ciągle można zwalniać swoje miejsca na to spotkanie!

Zwolnienia dokonać może każdy karnetowicz, który wie, że nie będzie w stanie stawić się jutro w „Sercu Łodzi”. Może to zrobić zarówno przez oficjalną stronę TUTAJ, jak też za pomocą aplikacji mobilnej. Aby zachęcić fanów do udostępniania swoich miejsc, klub przygotował dla nich rabaty oraz konkurs z nagrodami. Więcej na jego temat pisaliśmy W TYM MIEJSCU.

Na ten moment, na krok taki zdecydowało się ponad półtora tysiąca kibiców, ale wszystkie bilety uzyskane w ten sposób zostały już sprzedane! Z tego powodu namawiamy wszystkich, których zabraknie na stadionie, do zwolnienia miejsca oraz do umożliwienia pojawienia się na trybunach innym kibicom. Proces trwać będzie do jutra, do godziny 16:00.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
BoYan
2 lat temu

a mogę nie zwalniać miejsca?

Mar
Odpowiedź do  BoYan
2 lat temu

Wystarczy, że mózg zwolniles z myślenia

Mariusz
Odpowiedź do  BoYan
2 lat temu

Potrzebuje kod na A8 z góry dziękuję
Tel 780043111

Wiesiek z Wiśniowej Góry
2 lat temu

Za zwolnione miejsca, można już obkleić autokar :)

Tomasz 1
2 lat temu

Dużego znaczenia dla nas nabiera dzisiejszy pojedynek w Bełchatowie,w którym Skra zmierzy się ze Stomilem.W przypadku zwycięstwa Skry bądź remisu,utrzyma się Resovia,która jutro przyjedzie do nas bez balastu.Jeśli wygra Stomil ,zespół z Rzeszowa jutro zagra z wielką determinacją.Oczywiście my musimy wygrywać nawet z mocno zmotywowaną Resovią ale kto grał w piłkę ten wie ile znaczy nastawienie przed meczem i jak ważna jest głowa..

roberto
Odpowiedź do  Tomasz 1
2 lat temu

I tak i nie. Do końca jest jeszcze 3 kolejki (9 pkt do zdobycia). Resovii brakuje 1 pkt do utrzymania. Ich utrzymanie nie zależy od meczu w Łodzi. Nierealne jest żeby wszystkie 5 zespołów ją wyprzedziło, tym bardziej, że grają też między sobą.

Kołomir
Odpowiedź do  Tomasz 1
2 lat temu

I mamy remis więc Resovia jutr gra o pietruszkę :)

Seweryn
2 lat temu

Czy coś się zmieniło w zwalnianiu miejsca. Dokonałem takowego ale zawsze był generowany kod by móc przekazać ziomkowi a teraz zero nic

Piter
Odpowiedź do  Seweryn
2 lat temu

Mogłeś przekazać do końca środy

AREK
2 lat temu

Niestety ja nie mogę, niech ktoś skorzysta…
Trybuna A9
Rząd 8
Miejsce 24
Kod 689526095

Bartek85
2 lat temu

Może być komplet, zwolniłem miejsce 20 sekund później miejsce wykupione :)

11
0
Would love your thoughts, please comment.x