Będzie można kupować cegiełki na oklejenie autokaru

5 maja 2022, 11:00 | Autor:

Od nowego sezonu piłkarze Widzewa Łódź będą jeździć na spotkania wyjazdowe nowym autokarem. Przewoźnikiem będzie firma Aro Trans, która wygrała przetarg i podpisała już umowę z władzami klubu. Od jutra ruszy zaś dystrybucja cegiełek dla kibiców – zysk z nich przekazany zostanie na oklejenie czy utrzymanie pojazdu.

Cegiełki będzie można nabyć za pośrednictwem platformy Widzew Plus. Cena jednej sztuki to 19,10 złotych, a dla kibiców, którzy zdecydują się na zakup, przygotowano dedykowane, wirtualne certyfikaty – czytamy na łamach witryny klubowej widzew.com. Zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na oklejenie oraz utrzymanie nowego autokaru zawodników Widzewa.

Fani, którzy zakupią pakiet trzech cegiełek, oprócz certyfikatu, zapewnią sobie umieszczenie na burtach autokaru swojego imienia oraz nazwiska, ksywki lub nazwy organizacji, które wraz z danymi innymi kibiców utworzą specjalną grafikę. Przy nabyciu pakietu dziesięciu cegiełek, dodatkową atrakcją będzie zaproszenie na zwiedzenie pojazdu, z kolei dla posiadaczy pakietu stu cegiełek, a także sponsorów i partnerów, klub przygotuje zamknięte wydarzenie z okazji premiery nowego pojazdu. Taki darczyńca otrzyma również certyfikat czy miejsce na nazwisko.

Projekt oklejenia autokaru został już wybrany, natomiast jego ujawnianie będzie następować stopniowo. Na ten moment – do zebrania potrzeba trzydzieści pięć tysięcy złotych, a wraz z przekroczeniem kolejnych progów wpłat będą pokazywane kolejne fragmenty grafiki. Reszta środków, niezbędna do utrzymania pojazdu, uzyskana zostanie za to ze sprzedaży powierzchni reklamowej na burtach autokaru. Sprzedaż cegiełek ma rozpocząć się z kolei w piątek, 6 maja.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
59 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
59
0
Would love your thoughts, please comment.x