Do trzech razy sztuka: Visnakovs złożył podpis
22 lipca 2013, 17:39 | Autor: RyanDwukrotnie na łamach WTM pisaliśmy, że łotewski napastnik, Eduards Visnakovs, jest piłkarzem Widzewa. Pierwsza informacja okazała się przedwczesną, bowiem w ostatniej chwili zmieniła się koncepcja zatrudnienia piłkarza. Druga, podana w piątek, pochodziła od samego źródła, czyli Grzegorza Waraneckiego, który wyłożył pieniądze na transfer zawodnika. Klub, jak wiadomo, objęty jest zakazem transferowym, więc sam tego zrobić nie może.
Piątkowy entuzjazm zmąciło jednak pojawienie się Visnakovsa w Bełchatowie. Snajper trenował z drużyną GKS, a w wewnętrznej gierce ustrzelił hattricka wystawiając sobie niezłą laurkę.
W związku z tym pojawiło się pytanie, czy bełchatowianie nie zdecydują się podebrać Łotysza. Mimo wcześniejszych ustaleń ze stroną widzewską, menedżer Visnakovsa próbował wynegocjować lepszą ofertę, ale ostatecznie – prawdopodobnie pod siłą argumentów prawnych – sfinalizował definitywnie umowę z łódzkim klubem.
Portal WTM jako pierwszy podaje informację! Przed godziną 18:00 Łotysz spotkał się z szefami klubu i parafował roczną umowę z Widzewem. Oznacza to zakończenie sagi transferowej z Visnakovsem w roli głównej. Miejmy nadzieję, że łotewski napastnik zacznie pisać nową, a jej tematem będą bramki zdobywane dla drużyny Radosława Mroczkowskiego.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska