Eduards Visnakovs przedłużył kontrakt z Widzewem

27 listopada 2013, 11:16 | Autor:

IMG_1758

Jak dowiedział się portal WidzewToMy.net Eduards Višņakovs przedłużył kontrakt z Widzewem Łódź o dodatkowe 2 lata. Łotysz jest najlepszym strzelcem Widzewa w tych rozgrywkach.

Eduards Višņakovs przyszedł do drużyny z Łodzi z zespołu mistrza Kazachstanu Szachtiora Karaganda w letnim okienku transferowym. Jego transfer do klubu był możliwy dzięki prywatnemu sponsorowi i kibicowi Widzewa Grzegorzowi Waraneckiemu.  Już w debiucie w Łodzi przeciwko Zawiszy Bydgoszcz Višņakovs strzelił dwie bramki. Do tej pory z 8 golami w lidze i 2 w Pucharze Polski jest najlepszym strzelcem Widzewa w tym sezonie i jednym z najlepszych w ekstraklasie. Także dzięki dobrym występom w czerwono-biało-czerwonych barwach RTS-u zadebiutował jesienią w pierwszej reprezentacji Łotwy.

Dotychczasowy kontrakt Łotysza kończył się w czerwcu przyszłego roku, nowa umowa obowiązuje do 30 czerwca 2016 roku. Decyzją tą Eduards jednoznacznie określił się, że nie jest zainteresowany transferem do żadnego innego polskiego klubu – o takim zainteresowaniu wielu z nich, między innymi Legii Warszawa czy Jagiellonii Białystok donosiły media.