Ekstraklasa zaprezentowała piłkę na najbliższy sezon

24 czerwca 2022, 18:35 | Autor:

Trzysta sześć meczów rozegrają w kolejnym sezonie piłkarze osiemnastu klubów Ekstraklasy. Dzisiaj organizator zmagań zaprezentował oficjalną piłkę, którą toczyć się będą te spotkania. Będzie to futbolówka adidas Al Rihla – czytamy na łamach ekstraklasa.org.

Co ciekawe, to już dziewiąty model piłki adidas, którym będą grali zawodnicy najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. To efekt współpracy z tą firmą, trwającej niezmiennie od 2014 roku. Warto wspomnieć, że dokładnie tym samym modelem futbolówki rozegrane zostaną wszystkie starcia zbliżających się Mistrzostw Świata 2022, zaplanowanych na jesień w Katarze.

Nowa piłka jest już dostępna w trzech wariantach: profesjonalna piłka meczowa Ekstraklasa PRO, piłka treningowa Ekstraklasa TRN oraz kolekcjonerska piłka mini Ekstraklasa MIN dla najmłodszych fanów. Wkrótce piłki te mają dotrzeć do wszystkich klubów.

Foto: ekstraklasa.org

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
2 lat temu

oby ta piłka częściej wpadła do bramki rywali niż naszej

Grzesiek
2 lat temu

Piłka jak piłka — każdą trzeba umieć grać. Ci, co będą dobrze w nią grali, rychło zapomną, jak się ona nazywała, natomiast ci, którym będzie ona przeszkadzać w grze, będą nazywać ją…”francą”.

Fibson
2 lat temu

Fajna piła i tyle.

Galu
2 lat temu

gała jak gała, oby nasi celnie nią strzelali

4
0
Would love your thoughts, please comment.x