Nowy autokar Widzewa już gotowy!

24 czerwca 2022, 12:00 | Autor:

Dzisiaj zakończył się proces oklejania nowego autokaru, którym na mecze podążać będą zawodnicy pierwszego zespołu Widzewa Łódź! Na łamach oficjalnej klubowej witryny widzew.com pojawiły się już pierwsze zdjęcia pojazdu, a niebawem okazję do jego dokładnego zwiedzenia będą mieli sympatycy czerwono-biało-czerwonych.

Autokar, firmy Aro Trans z Bełchatowa, jest w czerwono-biało-czerwonych barwach, za to na jego obu burtach widnieją napisy „Widzew”, wraz z herbami czterokrotnego mistrza kraju. Drużyna po raz pierwszy skorzysta z pojazdu w przyszłym tygodniu, kiedy to wyjedzie nim na zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej. Wcześniej, zwiedzić będą go mogli zaś kibice łodzian.

W ramach akcji Widzew Plus, widzewiacy kupili 3709 cegiełek, zysk z których przeznaczony został na oklejenie autokaru, dzięki niemu będzie możliwe również jego ciągłe funkcjonowanie. Ci, którzy nabyli minimum trzy cegiełki, zagwarantowali sobie wypisanie swojego nazwiska lub ksywki na bokach pojazdu. Warto wspomnieć, że takich osób w sumie było ponad dziewięćset!

Zwiedzanie autokaru, w którym wziąć będą udział mogli ci, którzy kupili przynajmniej dziesięć cegiełek, odbędzie się już we wtorek, 28 czerwca o godzinie 19:10, pod znajdującym się obok stadionu pomnikiem. Dla posiadaczy minimum stu cegiełek, w tym StaroMiejskiej Emigracji i Przyjaciół, przed spotkaniem z Lechią Gdańsk zorganizowana zostanie zamknięta impreza.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
45
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x