Pierwszy trening za Czorbadżijskim

24 czerwca 2022, 12:52 | Autor:

Czwartym nowym zawodnikiem Widzewa Łódź został dzisiaj Bożidar Czorbadżijski. Rano Bułgar podpisał z klubem dwuletni kontrakt, a jeszcze przed południem wziął udział w swoim pierwszym treningu z nową drużyną, ostatnim przed sobotnim meczem z GKS Tychy.

Defensor pracował z nowymi kolegami na pełnych obrotach, a w gierkach ustawiany był jako stoper, w środku trzyosobowej formacji. Wygląda na to, że będzie to domyślny wybór trenera Janusza Niedźwiedzia – z prawej strony o miejsce w składzie konkurowali będą głównie Patryk Stępiński i Serafin Szota, zaś z lewej – Mateusz Żyro oraz Martin Kreuzriegler.

Widzewiacy ćwiczyli dziś na Łodziance w prawie pełnym składzie – na zajęciach pojawiły się dwadzieścia dwie osoby, w tym Bartosz Guzdek i Kristoffer Normann Hansen (w trakcie tygodnia narzekali oni na drobne problemy zdrowotne). Nie było Marka Hanouska, a także Konrada Reszki. Golkiper nie ćwiczy od środy, natomiast nie wiemy, jakie są tego przyczyny.

Dla czerwono-biało-czerwonych były to ostatnie zajęcia przewidziane na ten tydzień. Już jutro łodzianie zmierzą się w starciu kontrolnym z pierwszoligowym GKS (godz. 12:00), a niedzielę dostaną wolną. W środę wybiorą się z kolei na zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej.

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
15
0
Would love your thoughts, please comment.x